Franck Olivier

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ivci, Módosítva: 2014. október 16.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

karakumsivatag

Korcsoport: >54
2019. június 8.

Két pozitívuma biztos hogy van számomra, egyrészt tartós, másrészt gyönyörű az üveg. Viszont már éreztem hasonló illatot Avonéknál. Nekem túl vizes jellegű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. június 8.

Timi8

2016. április 2.

A héten sikerült hozzájutnom! Gyümis-vizes-virágos kategòria, sztem nem is kifejezetten nyári hanem simán 4-évszakos! Nagyon gondolkodom, hogy mihez hasonlìtsam, de nem jutott eszembe hasonlò / azóta beugrott: ArdenBeauty / pedig a 90-es évek végén emlékeim szerint jött ki pár ilyesmi illat. Határozottan nem rossz, a mai felhozatalban azt is rámondom, hogy egyedi, és meglepően tartòs is, pedig csak egyetlenegyet fùjtam magamra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 2.

ivci

2015. július 21.

Rettentő jó illata van és sokáig tán még zuhanyozás után is érezni kissé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 21.

Rettentő jó illata van és sokáig tán még zuhanyozás után is érezni kissé.