Frank Body

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: mariib, Módosítva: 2016. február 24.

Kategória:   Testápolás

Kávés testradír száraz bőrre, cellulitisz és terhességi csíkok ellen, ekcéma és pszoriázis kezelésére.

Heti 3-5 alkalmommal ajánlott használni.

taptilu

2019. július 24.

Évekkel ezelőtt vettem meg egy adagot, azóta sem tudtam elhasználni, akkora mennyiség :D
Az illata jó, a bőröm utána nagyon selymes. Az ára elég borsos. Szerintem bármilyen jobb minőségű itthoni body scrub is megteszi ugyanúgy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 24.

zsazsa

2016. október 26.

Imádom a kávés radírokat. Az arcomon a gyengébb, a testemen az erősebb radírozást kedvelem, és ezt ez a radír meg is adja. Finom puha utána a bőröm, nagyon jó érzés használni, jó az illata is. (A magyar változatát is próbáltam, azt is szeretem, de ez olcsóbb és nincs szállítási költség sem.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.