Freedom Makeup

Ár:   3890 Ft   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: 0bikbik0, Módosítva: 2016. július 5.

A paletta 4 matt szemöldökpúdert, 3 highlightert, 10 szemhéjpúdert, 2 pirosítót, 4 rúzst tartalmaz. A feltöltött összetevők a szemhéjpúder összetevői, a többi összetevők:

0bikbik0

2016. július 17.

Még tavasszal vettem a PP-n, akkor volt akciós, gondoltam annyit megér. És nagyon megszerettem.
Először kicsit hiányoltam belőle az ecsetkét, de végülis... igazából egyik palettámat sem a hozzáadott ecsettel használom.Viszont van benne egy teljes palettát kitöltő valódi üveg tükör.
Erős, fényes műanyag tok, sajnos olyan ujjlenyomatgyűjtős fajta, de ezt elnézem neki, mert a belbecs kárpótol érte.
Néhány palettánál nem minden szín kihasználható számomra, de ennek minden egyes panját tudom használni :-)
A pirosítók elképesztően erősen pigmentáltak, nagyon óvatosan kell velük bánni.
Tartalmaz csillámos és matt szemhéjpúdereket is (a négyzet alakú panban vannak a matt színek, a hosszúkásban a csillámosak). A világos színek kevésbé pigmentáltak, de én így szeretem, nem lehet velük túlzásba esni. Alappal azonban nálam látványosak, szépek.
A szemöldökre való színek közül egyet kifejezetten a szemöldökömre használok, a többi szemhéjpúderként funkcionál inkább.
A rúzsokat inkább szájfénynek monodanám, felkenve a színek sajnos nagyon hasonlítanak egymásra. Meg kell dolgozni azért, hogy valóban a panben látható színt kapjuk.
Nálam egész nap tartanak, melegben sem folytak le az arcomról. Örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 17.

A pirosítók elképesztően erősen pigmentáltak, nagyon óvatosan kell velük bánni.