Fresh Therapies

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Kiszerelés:   10 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Tvylvis, Módosítva: 2016. július 4.

Kiszerelés:   10 db
Lelőhely:   online, külföld
Kategória:   Körömlakkok, lemosók

Gyengéd körömlakklemosó kendő, mely mentes a mérgektől és kemikáliák erős illatától. Gyengéd formula, mely táplálja a körmöt és a körömágyat. Egy kendő 10 köröm lemosására elegendő, a doboz 10, egyenként csomagolt kendőt tartalmaz.

Emolliensek: Dimethyl Glutarate, Dimethyl Adipate, Dimethyl Succinate, Ethylhexyl Palmitate
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate, Limonene, Citrus Aurantifolia (Lime) Peel Oil, Citral, Linalool

A lime héjából kivont illóolaj. A CosIng szerint maszkoló hatású összetevő, vagyis segít elfedni a kellemetlen illatokat. Mint minden citrusfélével érzékeny bőrűeknek érdemes óvatosnak lenni az összetevővel, mivel fototoxikus (fényérzékenyítő) hatással lehet a bőrre.