Friends with Benefits

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: yasmine1122, az összetevőket feltöltötte: frenata, Módosítva: 2015. november 10.

Kategória:   Testápolás

Hatékony vagyok a cellulitisz, stria, ekcéma vagy akár akné ellen.

Barna cukor finoman távolítja el az elhalt hámsejteket, segít kitisztítani az eltömődött pórusokat és intenzíven hidratálja a bőröd. A tengeri só segít visszaállítani a bőröd természetes pH értékét, harmonizálja a túlzott faggyútermelődést. Serkenti a vérkeringést, az anyagcserét, megnyugtatja az esetlegesen gyulladt bőrt. Az ekcéma, pikkelysömör, valamint narancsőr elleni egyik leghatékonyabb fegyver. A jojobaolaj segíti a bőr regenerálódását, hiszen tele van értékes tápanyaggal. Gyorsan felszívódik, mégis hosszan hidratálja a bőröd, csökkenti a gyulladást, kordában tartja a pattanásokat. A narancsolaj intenzíven méretelenít, erős a baktérium- és gombaölő hatása. Mivel fokozza a bőr vérelleátását, hatékony a narancsbőr ellen. A sejtvédő, öregedést gátló E-vitamin segít megelőzni a ráncok kialakulását. A zsírbontásról elsősorban a testradír fő alkotóeleme, a kávé gondoskodik. Hogyan? A kávébab fokozza a vérkeringést azokon a területeken, ahol zsírlerakódás van. Segít megszabadítani a bőrt a felhalmozódott méreganyagoktól. Az olívaolaj E-vitaminban gazdag, regenerálja és ránctalanítja bőrödet. Halványítja a hegeket és gyógyítja a sebeket.

Nesss

2018. március 27.

Imádtam!!! Ujravettem volna, de sajnos azt az infót kaptam hogy szüneteltetik a gyártást :(
Ha valakinek van tippje, mit próbáljak, ami hasonlóan szuper naturkozmetikum, ne tartsa magában :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Catwalk

2017. február 19.

Imadom! Nagyon finom illata van, és szép puha lesz utána a bőr. Szuper testradír, már több zacsival elhasználtam belőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 19.

alterheart8

2016. szeptember 18.

Annyira jó puha lesz tőle a bőröm, és annyira jó az illata, és olyan cuki a csomagolása is, és a natsuko testvérével szemben, hiába az áruk megegyezik, de sokkal több alkalomra elég. Bár drága de ezzel évente egyszer meglepném magam

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 18.

eperkeszederke

2016. szeptember 4.

A legjobban azt szeretem benne, hogy telis-tele van természetes anyagokkal:) leginkabb télen szeretem használni amikor kezd ki szaradni a lábszáram, illetve az illata miatt is inkább csak ősszel/télen nyúlok felé. De teljesen meg vagyok vele elégedve! A narancsbőrrel szerintem nem kezd semmit, de nem is várhatja el az ember hogy majd egy borradir fogja eltüntetni. Összességében jó termek :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 4.

tinczu

2016. augusztus 10.

Kellemes illata van,a zselés szaloncukorra hasonlít a legjobban szerintem,tényleg nagyon puhává varázsolja a bőrt én nagyon szeretem, bár a hatását úgy gondolom egy házilag elkészített örőlt kávé + bármilyen cukor kombinációjával is ellehet érni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

lilla.hangai

2016. július 6.

Lehet nélküle élni, de minek?!
Borzasztóan érzékeny a bőröm, hamar kiszárad akár cserepesre is, szinte mindentől húzódik. Ezt a radírt használva érzem, hogy felsóhajt. Ugyan elég borsos az ára, de szerintem minden centet megér. Hogy cellulitre mennyire hatásos, azt nem tudom, de a bőröm újászületik minden alkalommal. Én heti egyszer szoktam használni, valóban elég egy kisebb maréknyi, majd tíz percet a kád szélén üldögélek ebben az isteni, zselés szaloncukor illatú csodában. Az szinte csak bónusz, hogy teljesen természetes. Nekem mindig van a fürdőszobapolcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 6.

Lehet nélküle élni, de minek?!

highnessofcreams

2016. április 30.

Számomra nagyon fontos, hogy csak természetes összetevőket tartalmaz, én arcra használom és isteni pihe puha bőrt varázsol, tökéletesen radíroz, az illata is mennyei és nagyon sokáig elég. Mióta rátaláltam csak őt használom és nem is vágyom másra, mert tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 30.

Alexa9082

2016. április 9.

Az illata zseniális!A bababőr tapintás tényleg megvan! :) Az arcomra tökéletes,de a testem többit részét rettentően irritálta!Eddig nem volt rám ilyen hatással semmi sem,de sajnos ettől tele lettem piros pöttyökkel,főleg a mellkasom,a fenék tájékon pedig iszonyúan csípett!Az ára kicsit tényleg húzós,de évi 1-2 rendelésbe nem fogok belehalni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 9.

CeCeDrake

2015. december 14.

Tavaly ősszel találtam rá, azóta más radírokkal nem foglalkoztam (kivétel Greenland sóradír, az még nagyon jó!).
Rendkívül jól radíroz, arcra is bátran lehet használni. Egyszerűen a többi forgalomban levő radírtól SOHA nem lesz ilyen puha az ember bőre és azokhoz képest klasszisokkal jobban radíroz!
Sokáig elég, tudom, először az ára láttán én is dobtam egy hátast, de ami jó, az jó. 3-4 hónapig kitart egy csomag. Kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 14.

zsuzsoka0925

2015. november 6.

Ahhoz képest, hogy hány alkalomra elég, egyáltalán nem drága. Tényleg nagyon finom illata van és elég erős radír, de használat után extra puhaság az eredménye. Nekem narancsbőrre is hatásos volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 6.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sucrose
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.