Fruisse

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 14.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

• Zsebben is elfér, bárhol, bármikor használható
  • Nem szárítja a kezet, gyakori kéztisztításra is alkalmas
  • Kellemes lágy érzést biztosít,javul a kézhigiénia
  • Kevesebb fertőzés,könnyebb, gyorsabb felvitel
  • Gazdaságos felhasználás: kevesebb mennyiség  is elegendő

fokid1

2016. december 13.

eddig csak a dm saját márkását használtam, de ez egy teljesen más kategória, ez nem szárít, ha megszárad nagyon kellemes illata lesz, és a legjobb, hogy nem is lesz ragadós a kezem, tényleg tisztának érzem a kezem utána

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 13.

aguatic

2016. október 21.

Lolliland tokba pont belefer es mivel nalam gyorsan fogy kb 3 het, igy inkabb ezt veszem mint a tokhoz tartozot, joval olcsobb annal.
A beltartalom, iszonyat alkoholos, de amint az elparolog jo illata van. Nem ragad a kezem, nem veszesen szaritja a kezem.
Pozitiv hogy sok fele illatban van igy lehet valtogatni ha megunja az ember.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 21.

Pozitiv hogy sok fele illatban van igy lehet valtogatni ha megunja az ember.

zami86

2016. augusztus 29.

Tetszik az illata, nem ragad, nem szárít, bárhol elfér. Müllerben vettem 299 ft-ért

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 29.