Fruisse

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb

• Zsebben is elfér, bárhol, bármikor használható
  • Nem szárítja a kezet, gyakori kéztisztításra is alkalmas
  • Kellemes lágy érzést biztosít,javul a kézhigiénia
  • Kevesebb fertőzés,könnyebb, gyorsabb felvitel
  • Gazdaságos felhasználás: kevesebb mennyiség  is elegendő

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Roxxy

2017. január 15.

Vadító illat! Nagyon gazdaságos:elég egy cseppecskét önteni-jó folyékony.A csomagolással ugyanaz a baj,amit az előttem véleményezős is írt:nem bírja a strapát. Neszesszerben hordva eddig mindig ép maradt.Az ára nagyon kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

f.szaszus

2016. november 15.

az illata isteni, tisztítani is jól tud, viszont a csomagolás elég gagyi. Megvétel után nem sokkal már megrepedt a műanyag így kifolyt a fertőtlenítő. Nem fogom újra venni de csak a csomagolás miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 15.

kamyllakomaromi

2016. május 3.

Kicsi,jó illatú és olcsó.Nagyon szuper.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 3.

Kicsi,jó illatú és olcsó.Nagyon szuper.

Szabol

2015. november 23.

Én nagyon örültem, amikor megláttam a boltokban ezt a terméket, hiszen ilyen sokféle illat egy hasonló kéztisztító gél márkánál sem található. Én végig szagolgattam az összes fruisse illatot és ez tetszett a legjobban. Nagyon finom gyümölcsös illata van, ami sokáig érezhető. Ráadásul olyan picike, hogy még egy party-táskában is könnyen elfér. Nekem tetszik ;)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 23.

erikah

2015. szeptember 5.

Nagyon finom cherry illata van, cuki a kiszerelése is. Szerintem ez a 30 ml is sokáig elég :D Biztosan kipróbálom majd más illatban is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. szeptember 5.