Fruisse

Ár:   299 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. augusztus 17.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

• Zsebben is elfér, bárhol, bármikor használható
  • Nem szárítja a kezet, gyakori kéztisztításra is alkalmas
  • Kellemes lágy érzést biztosít,javul a kézhigiénia
  • Kevesebb fertőzés,könnyebb, gyorsabb felvitel
  • Gazdaságos felhasználás: kevesebb mennyiség  is elegendő

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

tenagi

2018. október 23.

Nagyon jó illata van, nem hagy ragadós érzetet a használata után. A DM-ben vettem tokot hozzá, így rajta van a táskámon kéznél :)
Hátránya a silány csomagolás: nekem megrepedt a műanyagja elég hamar, ezért csak 4 csillagot kap tőlem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

Roxxy

2017. január 15.

Nagyon gazdaságos:elég egy cseppecskét önteni-jó folyékony.Kiváló az illata,és nagyon könnyű,friss érzést hagy maga után..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

GNóri

2015. szeptember 22.

Régóta vágytam a Bath&Body-s illatos kézfertőtlenítőkre, de valahogy eddig még nem volt szívem ennyi pénzt kiadni sima kézfertőtlenítőkért. Pár hete viszont egy százforintos boltban láttam meg teljesen véletlenül, hogy a Fruisse-nak is vannak illatos kézfertőtlenítői. Jól végigszaglásztam mindet, és erre a barackosra esett a választásom. Reggelente, ha beérek a munkahelyre, azzal kezdem, hogy lefertőtlenítem a kezem, és az irodában mindenki egyből megkérdezte, hogy mi ez a finom illat. Finom, friss barackillata van, nem túl édes, pont jó, és még bekenés után egy órával is érezni az illatát. Tisztának érzem a használata után a kezem, nem hagy ragacsos réteget.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 22.