Fruisse

Ár:   900 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Emike, Módosítva: 2016. szeptember 5.

Lelőhely:   Tesco
Kategória:   Tusfürdők

A Punch Peach tusfürdő gyengéden tisztítja és kondícionáló barackvirág kivonattal kényezteti bőröd. Igazi üdítő érzés gyümölcsök friss illatával.

Hecate

2018. július 25.

Egyszer megajándékoztak ezzel és a FRUISSE VANILLA KISS DEZODOR-ral. A deo életem egyik legborzalmasabb terméke volt. (Értékeltem is itt a Krémmánián.) Ez talán fél fokkal volt jobb nála. A dezodorral szemben nem irritált és pár másodpercig kellemes illata volt, de aztán megjelent benne valami kellemetlen szag, ami nem tetszett. El lehetett kenni, de fél testmosás után tusfürdőt cseréltem és azzal kezdtem újra lemosni magam, ez pedig a tisztálkodás után ment a szemétbe. Amúgy szeretem a barack illatot és örültem volna ha beválik, de ez valami rosszul sikerült művacak. Mivel az említett dezodornál valamivel elviselhetőbb másfél pontot adnék, ám itt azt nem lehet, így legyen kettes. Magamtól nem vettem sose FRUISSE terméket és nem is fogok. Hiába olcsó szerintem borzadály az a két cucc amit belőle adtak nekem. Nem is baj, hogy kivonták a forgalomból.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 25.

Hidratálók: Propylene Glycol