Fruisse

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: emeseee6, Módosítva: 2017. március 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Testápolók

Hidratáló testápoló vanília illattal

A Fruisse testápoló magas kakaóvaj tartalma megőrzi a bőr természetes puhaságát, természetes védelmet nyújt a kiszáradás ellen. Könnyed állaga gyorsan felszívódik. Kellemes vanília illata hosszantartó frissességet biztosít.

DeeDee

2019. január 27.

Isteni jó illata van, hamar beszívódik. Csak egyszer használtam még, hosszabb távú hatásról nem tudok beszámolni egyenlőre, de az illata miatt megérte mindenképp! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 27.

emeseee6

2017. március 22.

Télre kevés lenne,de nyárra tökéletes testápoló. Nem ragad,gyorsan felszívódik,nem olvad le a melegben. Az illata...a legnagyobb kedvencem,egyszerűen isteni! Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.