Fruttini

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: meaviolet, Módosítva: 2015. augusztus 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Kézkrémek

Mangó illatú kézkrém

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2018. február 4.

Teljesen meg vagyok vele elégedve. Régen mindig Nivea kézkrémet használtam, aztán egyszer elmentem a Müllerbe venni egy kulacsot. Megláttam egy tök szép rózsaszínt, de egy Fruttinis ajándékcsomagban volt. Azt hiszem 5000 Ft volt, és tartalmazott még egy dinnyés tusfürdőt, egy testpermetet és egy kézkrémet. Mivel nem találtam jobb kulacsot, megvettem az egész ajándékcsomagot. Azóta mindig ezt a kézkrémet használom, és ezerszer jobb mint az összes többi amit eddig próbáltam, a Niveát is beleértve. A múltkor gondoltam most nem a megszokott dinnyés kézkrémet veszem meg, úgyhogy kipróbáltam a mangósat. Az egyetlen, ami nekem nem tetszik, hogy a mangósnak inkább kamillás Baba tusfürdő illata van, de összességében szerintem egy nagyon jó kézkrém.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. február 4.