Fruttini

Ár:   1190 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: meaviolet, Módosítva: 2015. augusztus 18.

Kategória:   Testápolás

Frissítő eper illatú testpermet

Vegán

Rin2

2018. január 9.

Most vettem először ezt a fajtát. A csomagolása tetszik, az illata is, de: nekem valamiért nagyon nagyon tömény és picit mű.. Így van amikor inkább a ruhámra/hajamra fújom. Sokáig megmarad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

Black Fairy

2017. július 18.

Imádom az illatát! Testpermethez képest tartósnak mondható, nagyon jól frissít ebben a nyári melegben, és nem émelyítően édes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 18.

Eple

2016. június 12.

A barátomtól kaptam, imádom az illatát és sokáig lehet érezni a csomagolása is tetszik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. június 12.

Lilu

2016. április 6.

Nagyon kis cukika ez a testpermet, epres rágógumi illat, pontosan azt kapja tőle az ember, amit vár. Még agyalok rajta, hogy elhasználom-e, mert nagyon édes, és nem vagyok benne biztos, hogy illik hozzám...

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 6.

nikolett

2016. január 2.

Az elet tele van meglepetesekkel es amit ma lehetetlennek velsz, az holnap valosag.
En nem hittem, hogy kozom lesz valaha a palettaujitas utani fruttini termekekhez, most megis kaptam egyet. Nem mondom, hogy rossz az illata...de a milky orange-ert tovabbra is sirok. :D adok ennek egy otost, nem o tehet rola, hogy megszuletett a kifogastalan elodok helyere.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.