Fueguia 1833

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. szeptember 9.

Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

Fantáziadús kép: egy bálna pihen az argentin pampák fűtengerén. 13-féle mósusz ámbrával (a bálna ajándéka) és frissen vágott fűvel.

A Pampák Bálnája egészen különleges illat. Az argentin puszta, a fű szinte almásan édes illata a távoli óceán enyhén sós zamatával. Tengeries, zöldes, másvilági – költői szépség.

Ár: 2,5ml / 2.300ft 5ml/ 4.500ft 10ml/ 9.000ft + Posta , Eladó: nina 69
Állapot: Frissen átfújva a saját parfümömből 2,5 - 5 vagy 10ml üveg vagy pattintós parfümszóróba., Helyszín: Budapest, XI., fizetés: Budapesten a XI. kerületben személyesen is átvehető vagy előre utalást követően ajánlottan postázom.

lazolkov

2019. augusztus 2.

A száraz fűben fekszem, csiklandozza a bőröm, a perzselő nap csókolja az arcom, enyhe szellő simogatja a testem, széna és a réti virágok édeskés, nyugtató aromája száll a levegőben. Boldogság van, távol a világ zajától, puszta derű mindenütt, időérzék elveszítve az idő nyomon követhetetlen, a múlt és a jövő elveszett
Szem csukvatart, mély a lélek-zet, meleg tenger illata, a partnak közel kell lennie, de nem hallom a hullámokat, lélegzem, száraz széna édes illata keveredik, a lényeg viszont hogy itt vagyok és egy bálna vagyok, belőlem árad a tenger illata és itt fekszem a száraz pampákon, senki és semmi nem távolíthat el innen. A távolban méhek szelíd dübörgése és a tücskök ritmikus ciripelése. Az idő múlik, de nem tudok róla. Amikor kinyitom a szemem, az íróasztalom mögött ülök és gépelek – kiléptem a transzállapotból…

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 2.

Musil

2016. szeptember 15.

A gyönyörűségtől vergődtem, akár a partra vetett hal, akarom mondani mint a pampára vetett bálna! :D Van benne egy kis zöldalmás édesség, és mellette egy szalmás szúrósság, ami egy bársonyos cédrusillattal társul, de korántsem karcosan. És mindez megül egy pézsmás, ámbraszerű melegségen, ami csodálatosan életre kel a bőrön. Hasonló hatása van, mint a Juliette Has A Gun Not A Perfume-jének, de valahogy nem olyan szintetikus, mint a JHG ambroxanja. És ahogy veszít az édességéből, kibontakozik egy olyan fás aroma, ami régi, ódon könyvek illatát idézi (de korántsem dohos!). Egészen furcsa, különös alkotás, nem nagyon tudnék hozzá hasonlót mondani. Nem nélkülözi az egyediséget! Tartós, meglehetősen addiktív, én nagyon nagy élvezettel szagolgattam a csuklómat!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 15.

bogarreka

2015. február 11.

A fű nem frissen vágott(grass), hanem elszáradt, sárga fű(straw). Ezt gyakran keverik, még egy leíráson belül is. Pedig ezért érdekelt elsősorban. A mósusz az ámbrával nagyon sok számomra. A kicsit torokkaparó sóval együtt egy idő után az egész szappanossá válik. Tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 11.