Fueguia 1833

Ár:   31 500 Ft és 62 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: babyface, Módosítva: 2014. szeptember 9.

Ár:   31 500 Ft és 62 000 Ft
Kiszerelés:   30 ml és 100 ml
Lelőhely:   Neroli Luxusparfüméria

A „La Cautiva” jelentése: a fogoly. A bennszülött indiánok gyakorta rajtaütöttek a spanyol telepeseken, és előszeretettel hurcolták magukkal a fehérnépet. Esteban Echeverria egy versében, mely a modern argentin irodalom gyöngyszeme, a fő karaktert, Mary-t elrabolják a lovasok. Az bennszülött indiánt elbódítja a „a fogoly” különös parfümje… Friss, féktelenül zamatos feketeribiszke, krémes vanília és bűvös pézsma.

mona82

2019. október 8.

Évekkel ezelőtt volt szerencsém egy pici mintácskához, és azóta sem tudtam feledni. Lágy, nőies, éteri, semmihez sem hasonlítható finomság. Nekem A parfüm című film jut róla eszembe, amiben hősünk a fiatal női test mámorító illatát akarta üvegbe zárni... Az ára miatt szerelmünk sajnos plátói marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Palomita

2017. április 15.

Az írás a kenyerem, de a Fueguia parfümökről véleményt írni... kifog rajtam, na! Annyira új és más (illat)élménnyel ajándékoznak meg, ismeretlen tájakat látok a szemem előtt, ismeretlen érzések ébrednek bennem, és a szavak is ismeretlenek számomra, amik ezt a különleges tapasztalást képesek lennének kifejezni. Bármelyik illatot teszteltem eddig, mind elbűvölt, és mindegyiknél szinte éreztem már a kifújás pillanatában is a buja dél-amerikai párát, ami könnyed, de álmos és fullasztó is, kiemel a valóságból, ahogy e parfümök a tömegből emelik ki azt, aki úgy dönt, hogy mer különbözni a többiektől. A Fueguia kreációi nem fognak mindenkinek tetszeni, de aki igazán különleges illatot keres magának, úgyis a saját feje (ill. orra és szíve!) után megy. Egyelőre üveges verzióban csak a Fogoly van birtokomban, de amíg még lehet, szeretnék beszerezni más illatot is a parfümháztól. Ha tehetném, Patagóniáig is elmennék értük. Na jó, nem csak értük :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

aidanne

2016. október 3.

Mindenaron muszaj volt megtudnom, hogy ennyi penzert mit adnak az ember lanyanak.
Meg a neroliban teszteltem, jobban mondva leteszteltem az illat harangbol( en igy nevezem azt az uvegcset amibe bele lehet szaglintani) Naszoval, vettem magamnak belole fujost.
Nagyon erdekes illata van mert bar az elottem levok szepen leirtak hogy milyen jegyek vannak benne, es ez az osszjatszma rajtamis szepen muzsikal, igaz illataban nem kiemelkedoen kulonleges, de elkepesztoen nagyot nevettem, mikor rajtam mar olyan szuros volt h a vizelet szagat is kiereztem belole 😀😀, persze pont ettol egyedi es utanozhatatlan , vegtelenul furcsa illat-jatek tancolt a boromon. Nem o lesz az elso, a 60 ezres parfum amit rohanok megvenni, de orulok hogy megismerkedtem vele... es hat.. kitudja??? ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 3.

Musil

2016. szeptember 30.

Végre egy feketeribizlis illat, ami nem lesz rideg és sikítóan karcos rajtam! Nagyon finom, vaníliás, erdeigyümölcsös fagyira emlékeztető illata van, igazán kellemes, tartós parfüm, szépen ki van balanszírozva, de maximális pontot azért nem adok neki, mert kicsit fantáziátlannak érzem, nincs benne semmi kiemelkedő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 30.

angesz90

2015. augusztus 31.

Csodás gyümölcsös illat, nőies de határozott és abszolút felejthetetlen. A tartóssága és az illatok folyamatos kibontakozása teszi igazán egyedivé.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 31.

babyface

2014. szeptember 15.

számomra a fueguia illatai testesítik meg az igazi niche-t. nincs olyan illatuk amiért ne lennék oda és vissza. a la cautiva kiemelkedően finom hihetetlen hogy a három összetevő (feketeribiszke, vanília, mósusz) milyen komplexitást adnak az illatnak. nem kell hozzá bennszülött indiánnak lenni, de még csak elrabolt fehérnépnek se, hogy elvarázsoljon ez a csoda. olyan tájakra repít és olyan érzelmeket ébreszt, amiket nem is láttál nem is érzékeltél. bár alapvetően egy női illatról van szó szerintem van egy kicsi maszkulin jellege is. aki egyszer megérezte rajtam nem tudta kiverni a fejéből, ahogy én sem. :) isteni. kell.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.