Full Hair

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Vedd meg online a FullHair-n 5990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: mazsola, Módosítva: 2020. december 18.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök
Vedd meg online: FullHair, 5990 Ft

"A samponozó masszírozó kefével nemcsak alaposabban tisztíthatod meg a hajad, de a masszírozó mozdulatoknak köszönhetően stimulálhatod a hajhagymákat, megelőzve a hajhullást, serkentve a hajnövekedést!  A kefe sokkal mélyebben és alaposabban tisztít, eltávolítja a formázótermékek maradványait, a szilikon tüskék pedig gyengéden eltávolítják az elhalt hámsejteket a fejbőrről. Ez különösen hasznos korpás fejbőr esetén. Egyenletesebben oszlatható el a sampont, dús habot képezve. Stimulálja a vérkeringést a fejbőrben, így a hajhagymák több oxigénhez és tápanyaghoz jutnak, ezáltal csökkenhet a hajhullás és serkentőleg hat a hajnövekedésre. A gyengéd fejmasszázs csökkenti a fejbőrben lévő feszültséget, stresszt. A masszírozó kefe használatával kellemes, relaxált állapotba kerül a fejbőröd, így a hangulatod is javul. Hosszú, vagy manikűrözött körmök esetén különösen ajánlott a kefe használata, egyrészt a hosszú, éles körmök felsértik a fejbőrt. Másrészt maga a hajmosás is kárt tehet a manikűrben. Bosszantó, ha a hajmosás miatt pattog le a körömlakk."

Ár: 5990 Ft , Eladó: FullHair
Fizetés: banki utalás, utánvét, bankkártya, Szállítás:futárszolgálat

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

CherryEve

2022. január 14.

Belefáradtam, hogy a hullámos - majdnemgöndördemégsem hajamat egyenesre erőszakoljam, így a cgm termékekre váltás mellett ez a kis kütyü volt, amivel elkezdtem a változtatást.
A fodrászom arany ujjait, ahogy hajmosás közben masszírozza a fejem, nem helyettesíti, de jó érzés ez is , és olyan habot csinál, hogy öröm nézni. Jól érzi magát a fejbőrön utána, és szépen nő a hajam végre. Nem tudom, hogy ennek köszönhető, vagy úgy általában a vitaminok, cgm, és a kefe, de szívesen használom továbbra is.
Nem olcsó, az tény, de nem lehet összehasonlítani az olcsó változatokkal. Barátnőm rendelt hasonlót, és kuka lett a vége. Az anyaga is más,gubancos lett tőle, és kevésbé masszírozta a fejbőrt.
Csodát nem kell várni tőle, de hasznos kis extra a hajmosáshoz, mióta használom kevésbé kell lelki erőt gyűljtsek a hajmosásra, szívesebben csinálom 😁

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 14.

Jojo

2021. július 13.

A göndör csoportban sokan istenítették ezt a kefét, de először nem foglalkoztam vele, mondván mit tudhat, amit az ujjaim nem... :D
Aztán a különböző samponok kipróbálgatása nem volt túl jó hatással a fejbőrömre, elkezdett korpásodni és viszketni. Ekkor gondolkodtam el azon, hogy lehet kipróbálnám ezt a kefét. Végül rászántam magam és megrendeltem. 2b-s váll alá érő, vékonyszálú hajam van, a kádba hajolva fejjel lefelé mosom, szóval a tarkómon egyszerű a kefe használata, a fejtetőmön már kicsit macerásabb, felegyenesedve, a hajamat oldalra rakosgatva mosom a kefével. A megrendelése előtt voltam a fodrászkellékesnél olcsóbb verziók után kutatva, de azoknak mind vékony és rövid volt a sörtéje, szerintem ezzel a hajmosási módszerrel nem ért volna le a fejbőrömig egyik kefe se az ottani kínálatból. De a Full hair leér, alaposan tisztít, legalábbis azóta nem viszket a fejbőröm és korpát se látok. Nagyon picit gubancolt, de nem vészes. Én nem mondanám, hogy kellemesen masszíroz (párom is kipróbálta, szerinte össze se lehet hasonlítani a fodrász igazi masszírozásával), viszont nagyon brutál habot csinál és minimálisan bizsergeti a fejbőröm. Szóval nem bánom, hogy megvettem, fogom használni, de a korábbi vélemények alapján egy kisebbfajta katarzisra számítottam, ezt nem kaptam meg tőle. Jó a kefe, de a 6000-t erősnek érzem érte, annyit szerintem nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 13.

veronika16sasi

2021. július 12.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Hullámos hajam van, könnyen gubancolodik. Az első hajmosas alkalmával félre is tettem, nekem nem vált be, szinte rasztásította a vizes hajam. Abszolút nem érte meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

Nancika

2021. június 17.

A világ legjobb dolga, mióta megvan, állandóan a kezem ügyében tartom. Bizsergetős, mennyei finom a használata és én látom az új babahajakat mióta elkezdtem használni. A használata meg annyira jó, hogy a párom néha már féltékeny a hajkefére (csak viccelek), annyit áradozok arról, hogy mennyire orgazmikus élmény. :D Emellett az Anita500 kóddal 500 Ft kedvezménnyel vásárolható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 17.

pankalany

2021. május 20.

Nagyon sűrű, dús hajam van, de tényleg elképesztően sok és erős szálú, a férjem csak vidraszőrnek hívja mert csak vizezed és a töve akkor is száraz marad. Nahh szóval most épp váll alá ér tehát mind a hossz mind a sűrűség miatt jól jött ez a kis eszköz. Őszintén szólva a fejbőrömön otthoni hajmosás után sem éreztem soha azt hogy teljesen tiszta. Most ez lehet hogy fura de biztosan ismeritek azt frissen most hajjal könnyű a fejem érzést. Na ez nekem csakis a fodrászos hajmosás után volt, otthon sohasem. Most könnyebben megy a samponozás, jobban fel tudom habosítani mintha csak az ujjaimmal mosnám, konkrétan - tudom idiótán hangzik - de végre hozzáférek a hajamtól a fejbőrömhöz. Egyúttal gyengéden masszírozza is a fejbőrt. Nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 20.

murczinodett

2021. március 25.

nagyon jó érzés ezzel hajat mosni és közben jobban tisztít és serkenti a vérkeringést!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 25.

csernapetra

2021. március 10.

Hajnövesztés alatt állok, és ajándékba kaptam . Nagyon jól átmasszírozza a fejbőrt. Szinte érződik, ahogy felfrissül a vérkeringésem. Remélem, hasznos társ lesz a hajnövesztésben is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 10.

zsofbar77

2021. január 23.

Nagyon jó ez a kefe, nagyon szeretem. Kellemesen átmasszírozza a fejbőrt, jó érzés használni. 😍😍😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 23.

Melissa23

2021. január 10.

Istenien kellemes érzés ezzel a fejbőrömet masszírozni hajmosás közben vagy egyéb hajápoló termék felvitele közben(vagy csak úgy ha kedvem van). Bizsergető érzést kelt a fejbőrömben, nagyon jól ellazítja a fejbőrt és felpezsdíti a vérkeringést is, így egy nagyon kellemes wellness élményt is nyújt nekem. Mindenkinek ajánlom a négylábúak is örülni fognak neki (talán még a fürdést is jobban megkedvelik ha ezzel mossátok őket). :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 10.

mazsola

2020. december 7.

Nekem nagyon bejött ez a hajmosó kefe! Külföldön sok helyen lehet kapni, nem tudom Magyarországra miért csak most jutott el. Nagyon-nagyon kellemes használni! Nemcsak hajproblémákkal küzdőknek jó, hanem mindenkinek! Sosem volt még a hajam, meg a fejbőröm ennyire tiszta, mint amikor ezzel a kefével mosom meg. Szárazon is át szoktam esténként masszírozni vele a fejem és én úgy tapasztaltam, hogy csökkent a hajhullásom. Szedem mellé a Tricovelt is, de már a doboz végén járok és semmi változás nem volt. A kefét 2 hete használom és már látom a változást! Nem tudom, hogy csak maga a kefe vagy a Tricovel+kefe kombó okozta, de imádom!!! Majd updatelek, mikor a bogyóm kifogy, nem fogom újra venni, csak a kefét fogom használni és meglátjuk, hogy mi lesz az eredmény. Idáig nagyon elégedett vagyok vele!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 7.