Fusion Beauty

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: cirmok, Módosítva: 2014. január 6.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

Tápanyagban gazdag dúsító szempillaspirál, mely megvastagítja és erősíti a pillákat.

cirmok

2013. december 25.

A Fusion Beauty Top Picks csomagjában volt ez a spirál, három szájfény és egy ráncfeltöltő izé társaságában. Az öt közül ez az, amelyik konkrétan használhatatlan. Mivel hosszú pilláim vannak, leginkább a volumennövelő spirálokat részesítem előnyben, ez elvileg az. A keféje nagy tömött, nem szilikonos, szóval elvileg ennek működnie kellene. Az alapvető probléma a festékkel van, már a kibontáskor annyira száraz, mintha matt fekete krétaport próbálnék applikálni a pillákra. Kísérletképpen végighúztam a kefét a kézfejemen, néhány morzsától eltekintve egyáltalán nem fog. Először azt gondoltam, hogy lejárt a szavatossága, vagy valami, de utánaolvastam a neten, és kiderült, hogy mindenkinek ez a baja a termékkel. Ez az első csalódásom a márkával kapcsolatban - ez a spirál a vállalhatatlan kategória. Ne költsetek rá (pláne teljes áron!), felesleges!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 25.