Fusswohl

Ár:   8999 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Újratölthető akkus bőrgyalu kétféle (durva és extra durva) fejjel a puha, sima bőrért, száraz és nedves használatra.

kerteszke

2018. augusztus 8.

Szerintem akinek tényleg nagyon bőrkeményedéses a lába, az nem lesz megelégedve vele. Két ismerősöm nagyon pozitívan nyilatkozott róla, én sajnos nem tudok, nekem csalódást okozott. Az extra durva fej sem vitte le a bőrkeményedést a sarkamról, pedig kitartóan küzdöttem vele. Az a helyzet, ha túl sokáig tartod egy helyen,akkor égetni kezd egy idő után, viszont így lehetne jobb eredményt elérni . Ha pedig erősebben rányomod, leáll a készülék. Fene sem érti.

Update: visszavették! Hatalmas kő esett le a szívemről.
Amúgy mire jó, ha a durvább bőrkeményedést elő kell kezelned, aztán még a géppel is vacakolsz fél órát? Időben sokkal jobban megéri, ha beáztatom, fogom a kézi gyalut, leszedem, lereszelem kicsit és kész! Ráadásul a gép hangos, semmit sem lehet csinálni közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Update: visszavették! Hatalmas kő esett le a szívemről.

szangyi

2018. augusztus 3.

A heten vasaroltam a keszuleket, nagyon jonak tunik. Eloszor a School hasonlo termeket szurtam ki, de mivel dupla annyiba kerult mint ez a csoda es eleg rossz kritikakat olvastam rola, gondoltam kiprobalom ezt. Tegnap epp kibontottam es nekialltam volna, mikor rajottem, eloszor feltoltom az aksit :)
Nem volt turelmem megvarni mig teljesen feltolt, ugyhogy nem vegeztem teljesen, de amennyit meg tudtam csinalni, csodamasina! Vegre nem kell az unalmas/ faraszto kezi smirglivel szorakoznom hosszu hosszu perceken keresztul. Azert ha komolyabb a problema (pl.nyar elejen), agresszivebb a borkemenyedes, en elotte sarokgyaluval kicsit megtisztitom a sarkam es csak utana ezzel a geppel. Azert mindennel meg a legerosebb fej sem birkozik meg. Ar-ertek aranyban szerintem nagyon jo valasztas.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

Theodora

2018. július 23.

Én imádom ezt a terméket, meg kell, hogy védjem! Mielőtt ennek a csiszolónak a birtokába jutottam, bőrgyaluval, áztatás után szedtem le a bőrkeményedést. Az egy szuperbiztos módszer egyébként, csak elég körülményes és viszonylag sokáig tart. Mivel akciós volt ez a termék, gondoltam, megveszem, pedig sosem hittem az ilyen gyalukban ezelőt. Kipróbáltam és meglepően jól és gyorsan eltávolította az elhalt bőrt.
Amióta ez megvan, én nem is nyúltam a kézi gyalumhoz, mert elég hetente egyszer átmennem a talpamon ezzel és egyszerűen nincs bőrkeményedés! Nekem a sporttól a tenyeremen is vannak keményedések, azokat is ezzek csiszolom.

Szeretem, mert:
- egyszerű és biztonságos
- gyors
- alapos

Lehet, hogy iszonyat durva bőrkeményedést előbb érdemes hagyományos bőrgyaluval rendbe tenni, de onnantól, ha rendszeres időközönként ezt használjuk ezt, szerintem nem is kell többé vagdosni a bőrt többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 23.

Szeretem, mert:
- egyszerű és biztonságos
- gyors
- alapos

szaboszilvia28

2018. február 4.

Hát ez csiszolópapír, ami egy kicsit polízoz...
Óriási csalódás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 4.

Hát ez csiszolópapír, ami egy kicsit polízoz...
Óriási csalódás!