Fusswohl

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő eszközök
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szederke, Módosítva: 2014. április 7.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Kényelmessé teszi a magassarkú cipoket és szandálokat. A vékony zselés betétek megakadályozzák a lábégést és a hólyagképzodést- ideális éjszakák áttáncolásához és bevásárlókörutakhoz.

KupaiVirag

2015. október 27.

Vagy én raktam be rosszul a cipőmbe vagy nem tudom, de így is nagyon megfájdult a lábam, nekem jól megtapadt

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. október 27.

szederke

2014. július 1.

Elég sokat járok magassarkú cipőben, így van belőle 2-3 pár, hogy ne kelljen mindig cserélgetni. Nekem egész jól bevált, minden cipőmbe jól tapad, kellemes érzés. Számomra is fontos szempont volt,hogy a boltban meg lehetett tapogatni, és kis praktikus visszazárható csomagolásban volt. Az ára pedig kedvező.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 1.

hedgehog

2014. május 7.

Mennyire különbözőek vagyunk, mindenkinek más válik be... Az előttem véleményezővel pont ellentétes a tapasztalatom. Korábban is volt már ilyen lábbetétem, de több mint fél év, napi szintű viselés után egyszer elszakadt egy kirándulás alkalmával. Nélküle borzasztóan fájt a lábam, szinte azonnal jelentkezett az égő, fájó érzés. Bementem a legelső drogériába, de csak a kétszer ennyibe kerülő Scholl betét volt, ezért megvettem azt. Fele annyi ideig nem bírta mint ez, ráadásul gyakran elcsúszott, és a kialakítása, vastagsága sem tetszett.
Most, hogy rászántam magam, hogy a méreg drága társát megröptessem a szemetesig, megint ez vettem meg. Nekem tetszik, hogy ez vastagabb, ezért kényelmesebb viselni, betölti a funkcióját. Az ára kedvező. A mérete pont megfelelő, széltében is kitölti a cipőt ahol kell. A boltban könnyen visszazárható és kinyitható, így meg lehet kukkantani, hogy milyen formájú, még a vásárlás előtt. (A Schollnál kénytelen voltam zsákbamacskát venni, mert egyszerűen képtelenség megnézni, milyen a csomagoláson belül a betét.) Megfelelően bordázott, így nem csúszik rajta a lábam. Szerintem jó termék ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 7.

lilmiii

2014. április 7.

sajnos a legtobb cipo feltori a labam ezert amikor beszerzek egy uj labbelit automatikusan veszek bele egy zseles tapaszt. ez eddig a scholl tapasza volt, de meglattam a rossmann polcan ezt, egy ezressel majdnem olcsobb gondoltam miert ne. hat soha tobbe, alig akart felragadni a cipombe egy fel orat eroltettem es nagy nehezen ott maradt, ezutan indultam el otthonrol kozben folyamatosan csuszkalt es mire kibujtam a cipombol mindketto le is valt a ciporol! penzkidobas, nem erte meg....a schollban sosem csalodtam egyik cipomben mar egy eve ott van es azota is tart. nem ajanlom ezt senkinek :/

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 7.