Alaya

Ár:   849 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: moonlitnight, Módosítva: 2020. február 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok

Természetes alapanyagokból, kecsketej , olivaolaj, pálmaolaj, kókuszzsír, napraforgóolaj és himalájai só hozzáadásával készült. Minden bőrtípusra ajánljuk, mindennapos használatra. Színezék és illatmentes!

ALettah

2019. január 18.

Egy ideje tusfürdő helyett szappant használunk, mert környezetkímélőbb megoldás, nincs az a nagy műanyag csomagolás.
A kecsketejes szappanokkal eddig nagyon jó tapasztalatom volt, ezért nagy elvárásokkal próbáltam ki ezt is.
Tetszik, hogy jól tisztít és kíméli a bőrt, valamint az, hogy szinte semmi szaga nincs.
Viszont a hortobágyi kecsketejes szappannal még kellemesebb volt zuhanyozni, és a csomagolása is diszkrétebb, ezért legközelebb ahhoz térünk vissza.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 18.

gogtina

2017. június 29.

Este használom arclemosásra, az elején nem szárította egyáltalán a bőrömet lemosás után húzódott kicsit, most tovább húzódik, de ez egy szappannál természetes. Egy könnyű hidratálót teszek a bőrömre utána és már is helyén vannak a dolgok. A bőröm hiányolja, ha nem használom, már egy nap után is megjelennek a kis miteszerek. Nagyon szeretem, sokat javított a bőröm állapotán!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 29.

Encike1230

2017. január 5.

Az én bőröm nagyon szereti ezt a szappant! Nagyon jól tisztít, nem szárítja a bőröm. Az ára kicsit magasabb, mint a többi szappannak, de nagyon jók az összetevői. Szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

whitexswan

2016. december 28.

Sokáig ezt használtam kézmosásra, jó ideig elvoltam vele, nem szárította ki soha az ekcémára hajlamos kezemet, egészen mostanáig. A fél kozmetikai arzenálommal együtt bebukott azon idén, hogy milyen kemény a víz az új lakhelyemen... Jó az összetétele, de gyakori használat mellett igazából nem túl tartós, hajlamos szétázni, bár nem annyira, mint a natúr kecsketejes rokona. Főleg azért vettem, mert könnyen elérhető volt a DM-ben, miután a kedvenc Bali szappanom eltűnt onnan... Nincs különösebb illata, kissé túlárazott, közepes termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 28.

Racka

2016. október 23.

Arclemosására használom már egy jó ideje és egyáltalán nem szárít, sőt puhává varázsolja az arcom. Múltkor kíváncsiságból átpártoltam tőle a yamuna szőlőmagos szappanjához, de megbántam, foltokban hámlottam tőle, annyira szárított. Egyébként kellemesen habzik, nem mállik, egyenletesen fogy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 23.

csupakrem138

2015. december 31.

Picikét szárítja csak a bőröm és picikét húzódik csak utána,jól tisztít és sokáig elég. :) A bőrproblémákon is segít, viszonylag hamar észlelhető a változás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 31.

médea

2015. február 22.

Pár natúr szappant próbáltam már és mindegyik szárított. A Himalája só tartalma miatt gondoltam kipróbálom, mert a só önmagában való használata nagyon jót tett az arcbőrömnek. És ez a szappan is nagyon jó egyáltalán nem szárít, (csak zuhanyzáshoz használtam) nagyon gazdag krémes habja van. Már használom pár hete, szerintem ennyi használat után már nem lesz panaszom rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 22.

timeej

2014. december 9.

Első használat: kellemes, jól habzó, krémes és jól tisztít. Remélem hosszútávon is jól szuperál majd. Megelőlegezem neki az 5-öst.

UD.: Iszonyat módon kiszárította a bőröm, soha egy szappantól sem volt ilyen, cafatokban hámlott tőle... -3*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 9.

azursatellite

2014. június 18.

Illata nincs, semmidesemmi. Viszont, extra krémes és táplálja a bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Illata nincs, semmidesemmi. Viszont, extra krémes és táplálja a bőrt.

ZseZsu

2014. március 31.

Mostanában minden baja van a bőrömnek, ekcémás, gyulladt...stb. Ezért kezdtem el őt használni, mert az illatosított natúr tusfürdőim irritálták. nagyon kellemes, nem szárít, és szerintem az ekcémámnak is jót tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 31.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil, Elaeis Guineensis (Palm) Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Helianthus Annuus Seed Oil