Alaya

Ár:   990 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: umpalumpa, Módosítva: 2020. február 2.

Lelőhely:   DM, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Természetes alapanyagokból készült.

A kurkumának köszönhetően csökkenti a gyulladást, szabályozza a bőr faggyútermelését. Indiában a nők arclemosásra használták, a jómód jelképének tartották és az egész test megtisztulását várták tőle.

Érzékeny bőrűeknek ajánljuk mindennapos használatra. Színezés és illatmentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

lilielli

2020. augusztus 15.

Én ezeket csak arcmosásra veszem, arra nagyon jó!! Mintha picit szárítana, de nem baj, mert hidratálok utána. Amióta ilyennel mosom az arcom, a napsütés miatti pöttyök halványodtak a homlokomon, majdnem eltűnt az összes!! Jó, hogy parfümmentesek, nem allergizálnak!! Testre is próbáltam,de rettenetes hosszú idő, mire kipréselsz belőle annyi habot, hogy elég legyen mindenhová-nem habzik. De azért arcra jó nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 15.

Donatella

2020. április 4.

Ez volt az egyik, amelyik elcsábított az Alaya szappanok közül, merthogy milyen jó már, hogy a DM-ben kapható, és mégis natúr és kecsketejes. Kézmosásra kitűnő volt, bár kellett utána krémeznem, de a kézbőrt nagyon üdévé varázsolta. Testre használva viszont pattanásokat okozott, ráadásul kevesebb, mint egy hónap alatt elolvadt. Így csak négy csillag, bár klassz kézmosó szappan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 4.

Laucsi

2019. február 5.

Már egy ideje használom, lassan elfogy. Én az arcom mosom vele, habár néha már használom tusoláshoz is. Nem bizalomgerjesztő a foltos külső, de szuper jó ez a szappan. Kellőképp tisztít, de nem szárít túlzottan. Az arcom állapota jelentősen jobb, tényleg lemossa a napi koszt róla. Egyszerű, nagyszerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

blackrose

2019. január 22.

2019.01.11.Sokáig problèmásnak hittem a bőrömet, de vègre rájöttem hogy ez nem így van. Egy hete elhagytam a mestersèges arclemosóimat ès láss csodát, a bőrkèpem egy fokkal jobb. Vègre rájöttem hogy èrzèkeny a bőröm ès nem aknèra meg egyèbre hajlamos. Sokáig tartott. Igen ám, de csak sima vízzel nem lesz tisztább az arcom. Mindenkèppen kell valami amivel időnkènt megtisztíthatom ès nincs tele mindenfèle szerrel. Ezt karácsonyra kaptuk, kifejezetten drága ajándèk. Nagyon jó az INCI-je így adtam neki egy esèlyt. Elsőre nem rossz, nem pirosodik, nem húzódik, nem emeli ki a sok kis bőrhibámat. Tipikus natúrszappan,nem hittem volna hogy majd egyszer ilyennel mosok arcot. Eddig erős 4-es, de hosszabb távú hatásáról kèsőbb nyilatkozom.
2019.01.22. : Nem mosakodok vele mindennap, de az alapozó lemosására csak ezt. Eltávolít minden sminket,nincs tele mindenfèle szerrel, a bőröm nem allergiás rá ès pattanásokat sem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 22.

pilleriin

2018. november 19.

Nem volt sok elvárásom. Szeretjük, hogy illatmentes. Zuhanyzásra és kézmosásra is használjuk. Nagyon minimális habja van, de jó a tisztító hatása, ráadásul a kézfejemen érzem, hogy kifejezetten selymesebb ettől. Elégedettek vagyunk vele családilag, a márka többi tagjával is szívesen kísérletezünk majd. Kifejezetten arcmosásra én még nem mertem bevetni, de még az is előfordulhat. Ha minden igaz, ez magyar termék és az pluszpont.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Vilchieque

2018. október 6.

A mosdókenőcsöm mellé szoktam használni mostanában mert több pattanásom lett, mint eddig volt. Nagyon szépen rendbe hozta az arcbőrömet. Nem szárít, nem irritál pedig kifejezetten érzékeny bőrt sikerült kifejlesztenem az évek során. Fürdéshez is szívesen használom mert nagyon kellemes bőrérzetet hagy (nekem legalábbis nagyon tetszik). Már másodjára vettem újra mert tényleg szépen rendbe rakta az arcbőröm, szerintem állandósul nálam :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 6.

Asteria

2018. augusztus 27.

Nekem teljesen jó ez a szappan, általában 2-3x használom 1 héten, ezzel kezdek neki az arctisztítási rutinomnak, utána jöhet az arcmaszk, a bőröm szép puha lesz utána és nem szárít egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

hdori23

2018. május 3.

Ajándékba kaptam aztán 1 évig állt a szekrényemben ki se csomagoltam..de most! - nem is értem miért nem próbáltam ki. Nekem nagyon tetszik, a gyulladt , pattanásos arcomon csodát tesz. Általában heti 2-3 alkalom elég hogy jól kifejtse a hatását. Mint minden szappan ő is eléggé szárít érdemes utána valami bőrkímélő arckrémet használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 3.

csilla9292

2017. november 8.

Nekem nagyon bevált, kb 2 éve használom. Szépen tisztit, és rendbe szedte a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 8.

Emci

2016. október 29.

Na jó....nálam már igazán megérett a véleményezése! Ahogy elnézem senkinek se tetszett, PEDIG az összes Fuszekli szappan közül ennek a legjobb az INCI-je! Nem tudom mióta használjuk, de már vagy ötször biztos, hogy újra vettük, de persze eléggé gyorsan fogy. Úgy néz ki mint egy szalámi, egész család használja, a szappan vége felé valóban szét esik, de eleve mivel darabkákból van összegyúrva én nem is csodálom....
A bőr faggyútermelődését tényleg szabályozza, én arcomra is használtam egy ideig, és ez az egy szappan volt az amitől a nap végéig matt maradt a bőröm.
Szárít, ezért száraz- nagyon száraz bőrűeknek biztos nem fog beválni (de valljuk be egy száraz bőrű ember nem szappant ken magára....)
Illat- illóolajmentes ami nagy szó egy szappantól!
Bio boltokban 700 ft szokott lenni. Mindenképpen jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 29.

Illat- illóolajmentes ami nagy szó egy szappantól!
Bio boltokban 700 ft szokott lenni. Mindenképpen jár az 5 csillag.

Emolliensek: Olea Europaea (Olive) Oil

Az afrikai olajpálmából kivont természetes, növényi olaj. Bőrpuhító (emollient) és némi antioxidáns hatása is van.