Gabriella Salvete

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: eeniko, Módosítva: 2016. április 25.

Ár:   2000 Ft
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm

A paletta 10 különböző színárnyalatot tartalmaz matt és csilogó változatokban. Tökéletes lefedettséget és természetes hatást kölcsönöz. Alkalmazza szárazon az enyhébb, vagy nedvesen a drámaibb hatás eredményéért.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

reka63

2017. augusztus 19.

Egy éve nyertem meg egy nyereményjátékban a Rose palettát. Nagyon szép mindennapi használatra is megfelelő árnyalatok vannak benne. A Catrice Nude Blossom palettámhoz képest tartósabb is. Nagyon barátságos ára van, úgyhogy egy próbát mindenképp megér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

elina555

2016. december 2.

A rose paletta van meg. Nagyon szép paletta, de valahogy mégsem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 2.

A rose paletta van meg. Nagyon szép paletta, de valahogy mégsem az igazi.

legyenmarjo

2016. október 7.

Nekem a nude paletta van meg belőle. Véletlenül bukkantam rá, előtte soha nem hallottam a márkáról, de mivel csak 6euró volt gondoltam, ha rossz is, nem sok pénz kidobás. De nagyon szeretem, a színek szépek és mattok, nekem ez a legfontosabb, hogy ne csillogjon a fejem és ezt az árához képest tökéletesen teljesíti. Ennyiért megéri :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 7.