GAL

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szépségvitaminok
Lelőhely:   bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: bakonyieszti86, Módosítva: 2020. május 8.

Ár:   15 000 Ft
Lelőhely:   bioboltok, online
Kategória:   Szépségvitaminok

A laktoferrin az a fehérje, amelyik az előtejet (kolosztrumot) annyira értékessé teszi. A kolosztrum azonban tartalmaz sok nemkívánatos növekedési faktort (pl. IGF-1-et), tejfehérjét, tejcukrot, hormonokat is. A termék viszont ezektől mentes (illetve nyomokban tejfehérjét tartalmazhat). A kolosztrumban természetesen előforduló háromféle laktoferrint mind tartalmazza, de túlnyomórészt az apo-laktoferrint, amely a legértékesebb közülük.