Best of Beauty 2019

Galaktiv

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: csoki, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1490 Ft

Kizárólag természets anyagok felhasználásával készült, bőr- és környezetbarát ullancsriasztó pumpás aeroszol. 5-6 órás védelmet biztosít kullancscsípések ellen. Terhes nők, illetve kisbabák is alkalmazhatják. Megvásárolható a patikákban.

Ár: 1490 Ft , Eladó: Okokucko.hu
quitz

2018. június 11.

15 éve, minden nyáron, hétvégenként 15-20 km-t túrázom/túrázunk nem csak túraútvonalakon, hanem járatlan utakon is. A legutolsó kullancsot 10 évvel ezelőtt szedtem ki magamból, akkor is csak azért, mert nem használtam a kullancsriasztót. Néhány héttel ezelőtt elfogytak az addig használt (Off és Vape) kullancsriasztóink és hosszas gondolkodás, utánaolvasás, teszteredmények elemzése után arra jutottam, hogy a Bio galaktív lesz az a kullancsriasztó, amely a legjobb, legmegfelelőbb. Nos, az eredmény lehangoló. Három alkalom, két(!!) óránkénti fújás, HAT kullancs (bennem 3, páromban 3). Egyik alkalommal, mikor összeszedtem egy állatot, biztos vagyok benne, hogy a fújás után kb 15 perccel gyűjthettem be, mivel utána bozótos, bokros részen nem jártunk. Összegezve: rettenetesen büdös, és sajnos a hatása a nullával egyenlő. A felbontatlan és a félig kiürült flakonok a kukában végezték. Mióta visszatértünk a Vape kullancsriasztóra, kullancsokat sem szedtünk ki magunkból. Legszívesebben nem adnék pontot ennek a terméknek, mert számomra semmit nem ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 11.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 5.

Ez egy az egyben ugyanaz, mint a szúnyogriasztó párja, csak a címkéjén van más név.
Nekem évek óta megvan, nem romlott el, ugyanolyan a szaga, (bűznek nem nevezném, illatnak meg semmiképpen), tapasztalataim szerint olyan 75%-ban véd a szúnyogoktól, kullancs pedig időtlen idők óta nem volt bennem, pedig járom a természetet rendesen. Leginkább akkor kapom elő, amikor nyári estéken már ágyban fekve hallom, hogy zümmögnek, és nincs kedvem vadászni rájuk. Még az ágyneműre is fújok belőle. Többnyire működik. A bőrt nem irritálja, jobban szeretem használni, mint a fullasztó Vapét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.

csibike100

2016. július 20.

Ellátja a feladatát, távol tartja a kullancsokat. A szaga szerintem elviselhető, persze nem kellemes, de volt már ennél büdösebb készítményem is. Örülök, hogy találtam egy vegyszermentes terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 20.

CamomilleRose

2016. július 20.

Kisfiamnak vettük meg, de az egész család fújja magát vele. Sokkal inkább tudom ajánlani, mint a vegyszerrel teli társait. Igaz, hogy nem rózsaillatú, de melyik ilyen készítmény az... A feladatát maradéktalanul ellátja, ez a lényeg!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 20.

eszterke

2016. május 19.

Tényleg jó kullancsriasztó volt, de sajnos csináltak vele valamit, amitől elviselhetetlenül büdös lett. Idén először a tavalyi flakont használtam, irgalmatlan büdös lett tőle szegény kislányom, a nagypapája szerint az erdőben nemcsak a kullancsok kerülték el messzire, hanem mindenki más is. Azt hittem, megromlott és kiöntöttem. Majd vettem egy újabb adaggal ezer valamennyiért és ugyanolyan szaga van :-( Tényleg elviselhetetlen, sajnos hányásszag konkrétan, valamivel még megbolondítva. Korábban úgy emlékszem citromos jellegű illata volt és úgy is működött. Kár.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 19.

eperjeske

Korcsoport: >54
2015. július 13.

Valóban nagyszerű készítmény! Engem minden jószág megtalál (szúnyog, kullancs, pók) és összecsíp, de ez távol tudja tartani őket, miközben az is jó benne, hogy természetes összetevőkből készül, nem rémes vegyszeralapanyagokból!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. július 13.

jns.melinda

2012. február 27.

Ez aztán mindent riaszt, nem csak a kullancsot. Nagyon jó volt, évekig használtam, sokáig kitart egy flakon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 27.

csoki

2011. szeptember 4.

Illata, állaga kellemes, használatakor kullancs csípés nem történt. Nekem bevált, legközelebb is ezt veszem, mert csak természetes összetevőket tartalmaz, az illata a többi hasonló krémekkel ellentétben nagyon kellemes, könnyű használni és még a férjem is elviseli :)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 4.