Galaktiv

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online a Okokucko.hu-n 1390 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2021. május 18.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Vedd meg online: Okokucko.hu, 1390 Ft

Bőr- és környezetbarát termék. A rovarriasztó szer megfelelő védelmet biztosít a kellemetlen szúró-, csípő-rovarok ellen, mint a szúnyog, muslica, bögöly, stb. A Galaktív Bio illóolaj tartalma (eukaliptusz, citrom, kókusz) sűrű "aurát" képez a bőrfelületen, amely félrevezeti a rovarok érzékszerveit.

Kiszerelés: 100 ml

Ár: 1390 Ft , Eladó: Okokucko.hu

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Edo949

2019. június 28.

A szúnyogok ellen valóban hatásos. A szaga erős, majdnem kellemetlennek mondható, de hozzá lehet szokni. Az érzékeny bőrömet picit irtitálja, bőrrel való érintkezés után rövid ideig viszketést okoz nálam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

drucsek

2019. június 18.

Tényleg működik, de írtó büdös, ezért a gyerekeken nem tudom használni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Tényleg működik, de írtó büdös, ezért a gyerekeken nem tudom használni.

veronka052194

2019. június 18.

Istentelen büdös először, de elillan és a szúnyogoktól elég jól megvéd :) (imádnak és allergiás vagyok rájuk)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

Makk Zsuzsó

2017. augusztus 5.

Ez és a kullancsriasztó párja ugyanaz. Tapasztalataim szerint olyan 75%-ban véd a szúnyogoktól, kullancs pedig időtlen idők óta nem volt bennem, pedig járom a természetet rendesen. Leginkább akkor kapom elő, amikor nyári estéken már ágyban fekve hallom, hogy zümmögnek, és már túl álmos vagyok vadászni rájuk. Még az ágyneműre is fújok belőle. Többnyire működik. A bőrt nem irritálja, jobban szeretem használni, mint a fullasztó Vapét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 5.