Gano Excel

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: karaibrahimgil, Módosítva: 2017. február 5.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Ganoderma lucidum, aloe vera és papaya tartalmú szappan. Regenerálja a bőrt, tisztítja a pórusokat. Finom tapintásúvá és ragyogóvá varázsolhatja az arcbőrt, és bőrfiatalító hatással bírhat.

karaibrahimgil

2017. január 22.

Nem találkoztam vele egy ideje, pedig nagyon jó kis készítmény. Ugyan borsos az ára, de ez elsősorban arcra való szappan, és a 100 grammos mennyiség közel egy évig elég volt nekem. Mattított, mégsem szárított. Kellemes az illata, és különleges az átlátszó megjelenése.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 22.