Garden of Wisdom

Ár:   £10   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Guinevere97, Módosítva: 2020. június 16.

Ár:   £10
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A szérum 2% szalicilsavtartalommal felveszi a harcot a pattanásokkal, mitesszerekkel, bőrhibákkal és a tág, eltömődött pórusokkal szemben.

Nem tartalmaz alkoholt és szilikonokat

pH < 3.5

Guinevere97

2020. június 25.

Mivel a TO széruma épp megújulás alatt áll, ezt szereztem be ideiglenesen. Sajnos nekem ez a formula borzasztó, ahogy a flakonon is van, legalább 20 perc beszívódás kell neki, mert eléggé olajos állaga van.
Bár szalicilsavat általában spot treatment-ként használok (mint a TO-t), én ennél a szérumnál semmi hatékonyságot nem vettem észre. (Annyira nem, hogy még csak a bőröm sem lett szárazabb tőle).
Most hátra kenegetem...ott nem zavar az állaga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

Most hátra kenegetem...ott nem zavar az állaga.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Propanediol