Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: ludmilla, Módosítva: 2012. április 17.

Kategória:   Hajfestékek

Cloudberry

2013. július 13.

Kedvencem volt, nagyon sok színt kipróbáltam belőle - főleg vöröseket, rezes színeket, aranyszőkét. Mind nagyon jó volt, jó áron. Kár, hogy már nem gyártják, most jól jönne megint. Eléggé gondban vagyok a vörös-réz felhozatallal mostanában, olyan gyengék, nem merek már semmit kipróbálni. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Nicole88

2013. május 2.

Sajnálom, hogy már nem gyártják, pedig ez volt a kedvenc hajfestékem. A feketét használtam, teljesen jól befedte a hajamat, nem fakult, és mosásnál sem engedte 1 hónap után is a színét, mint más festékek, ráadásul az illata is iszonyú jó volt! Még mindig keresem az utódját, remélem most már rátalálok, mert nem szeretnék sokáig kísérletezni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 2.

floracska6

2013. április 16.

Nekem szép csillogó volt, nem is fakult, a szín is olyan volt amilyet elvártam. Viszont az állagával voltak problémáim, eléggé folyt, nehéz volt felvinni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

szabbka

2013. január 23.

Amikor még kékesfekete hajszínem volt, (nem szőke) ez vt a kedvencem :) szép színe volt, nekem nem fakult könnyen, és csillogó hajat varázsolt :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

boreger

2012. szeptember 9.

Szerettem ezt a festéket, viszonylag olcsó és jó is volt, bár kétségtelenül elég agresszív, de tulajdonképpen ezt is sugallja. Tetszett, hogy olyan színeket lehetett belőle kapni, amiket más festékből egyáltalán nem. Sajnos már nagyon régen nem láttam sehol, szerintem már nem is lehet kapni. Ha hébe-hóba diszkontban láttam is, nem mertem megvenni, mert más márkából nincsenek ezek az árnyalatok és soha nem volt biztos, hogy mikor jutok hozzá legközelebb, így ma már más terméket használok. De nem fakult és szép élénk volt, elég volt a hajtöveket újrafesteni, így összességében szerintem kevésbbé kéros, mint a többi...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 9.

kazlas

2012. augusztus 21.

Feketére festettem vele régen a hajam, akkor nagyon szerettem, volt lilás is(padlizsán lilás talán), az is jó volt, intenzív színei voltak. A foltokkal mi is szenvedtünk ugyan, de az Ökonet krémszappan(bocsánat a reklámért, de erre esküdni merek) leszedte gyönyörűen, egy fodrász ismerősünk is azóta használja hajfesték lemosásához. :D A festékre visszatérve, sokáig tartott a teljes árnyalat, lassan kopott nekem heti 3-4x mostam hajat pedig :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 21.

tunderilonka

2012. július 2.

Mikor festettem a hajamat, ezt használtam, és nagyon imádtam! Szerintem a legjobb hajfesték! Nagyon jól fed, és tartós az eredménye!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

Ophelia

2012. május 1.

Nem voltam tőle elájulva. Olyan színű lett a hajam, amilyet vártam (fekete, kékesfekete), de valahogy túl agresszívnak éreztem. A fejbőröm, a fülem, meg ahol összefogott, kitartóan foltos maradt hetekig, de a hajam mégis gyorsan fakult, és tökéletesen fénytelen lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 1.

ludmilla

2012. április 24.

Annyira jó hajfesték, ugyanolyan színem lett mint a dobozon! Én még találkozom vele a drogériákban, szóval nem tudom, hogy kifutó termék-e! Külföldön még árulják nagy lendülettel, új csomagolásban, remélem ide is megérkeznek hamarosan!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 24.