Garnier

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Fényvédők

A krémet feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2020. június 9.

Kategória:   Fényvédők

2020-ban megújult összetétel!

Az első magas fényvédő UV víz. Könnyű és frissítő állag, akár a vízé. Magas UVA & UVB védelem, könnyű&friss bifázisú textúra, hidratáló aloe vera víz.

bendi13

2020. július 27.

Tavaly a 30-as változatát használtam. Most azért vettem ezt, mert nagyon le volt árazva a DM-ben.
Pozitívumok:
-könnyed textúra
-kellemes illat
-designos csomagolás
-sprays kivitel
-gyorsan beszívódik, nem ragad

Negatívumok:
-nagyon gyorsan fogy, emiatt a teljes árát nem éri meg
-a csomagolás nagyon szép, de nem áll kézre, főleg ha az ember keze csúszik a fényvédőtől. Emiatt kicsit nehézkes használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 27.

Pozitívumok:
-könnyed textúra