Garnier

Ár:   999 Ft   Kategória:   Hajfestékek

A krémet feltöltötte: lovecreams, Módosítva: 2018. június 18.

Kategória:   Hajfestékek

"Fedezze fel a Garnier első élénk hajfestékét vadrózsa-esszenciával és gyöngyházzal a rendkívüli megjelenésére. Válassza az élénk színeket! Mutassa meg az egyéniségét hosszan tartó és intenzív hajszínnel, amely hangsúlyozza a megjelenését! A hajszín vissszatükrözi a fényt, és az élénk és fényes reflekciónak köszönhetően a haj még szebbnek látszik. A rózsaesszenciával gazdagított szépítő utóápoló gazdag, krémes állaga és finom virágillata bevonja a hajat."

aildy37

2020. szeptember 15.

Pasztell rózsaszín árnyalatot vettem. Kiszőkített hajamra tettem fel, ameddig rajta volt láttam ahogy kezd rózsaszínné válni. Miután kivártam a hatóidőt mentem lemosni és mikor belenéztem a tükörbe, akkor láttam hogy semennyire sem fogta be a hajam. Simán csak lemostam róla. Nagyon csalódott vagyok :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 15.

gavalleria

2020. június 14.

A pasztel rózsaszín árnyalatot vettem, frissen szőkített hajra kentem fel, a szinte fehér hajamat egyáltalán nem fogta be, csak a tövénél foltokban... Borzasztó látvány volt.. A halvány szőke hajamat konkrétan besárgította.. Nem a haj állapotával volt baj, mert utána rákentem a schwarzkopf Live lila tartós hajfestékét és az gond nélkül befogta. Mindezt egy napon belül... Nagy csalódás volt, mert ezt leszámítva nagyon szeretem és elégedett vagyok a Garnier termékekkel..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 14.

eszterszekely

2020. április 10.

Röviden: szuper ez a hajfesték. Az ezüstszőke árnyalatot vettem. TizenX éve festem a hajam - zömében itthon - úgyhogy van összehasonlítási alapom és jobb mint némelyik professzionális festék. De legalábbis hatékonyabban világosít. Tartósságáról egyelőre nem tudok beszámolni mert ma festettem be.

Hosszabban: gyakorlatilag impulzus vásárlás volt, siettem és nem néztem meg a véleményeket krémmánián - szerencsére! - mert akkor biztosan lebeszélem magam és maradok a szokásos Garnier naturals 111 árnyalatnál amit kisebb kitérőkkel hosszú évek óta használok. Viszont volt egy 2 éves szünet amíg balayage-ra volt festve a hajam és visszatérve a szőkéhez azt tapasztaltam, hogy időközben nem csak a nőt cserélték le a dobozon egy teljesen más árnyalatú hajjal mosolygóra, de mintha kevésbé lenne hamvas szőke az eredmény. Folyamatosan hamvasítanom kellett hogy ne legyen sárgás tónusú, amit gyűlölök. Meglátva ezt a festéket és a nő szinte fehér haját megörültem hogy hátha. Ami furcsa volt, hogy állítólag az extra (?) világosító hajfestékeket egyezményesen márkától függetlenül világoskékkel jelölik, ezen viszont ilyen nem volt. Ráadásul elolvastam itt a véleményeket és megijedtem, hogy nekem is sárga lesz a hajam, de úgy voltam vele ha nagyon borzalmas lesz veszek egy sapkát és elszaladok a legközelebbi drogériába. :) Aztán átfutott az agyamon, hogy egy tincsen végzek egy próba festést, de mivel sem időm sem kedvem nem volt ezzel szöszölni nekiálltam és 10 perc múlva már nyugodtan konstatáltam, hogy jó lesz ez, nagyon jó. :) Már nedvesen a massza alatt is látszott, hogy tényleg hamvas lesz. Végül 45-50 percig hagytam rajta az ajánlott 30 helyett. Persze a lenövést első festésre nem tudta hamvasra befogni, de így is határozottan jobb lett az eredmény, mint amit a korábban használt testvére tudott. A festett részekkel pedig kifejezetten csodát tett. Gyönyörű, világos hideg szőke.
Nyilván attól nem kell tartani hogy fehér lesz a hajunk ahogy a doboz ígéri, de gondolom ezt épeszű ember amúgysem hiszi el. Mindig is a legeslegeslegvilágosabb szőkét választottam a dobozos hajfestékek közül de extra világos hamvas szőkét csak a fodrász tudott csinálni szőkítéssel.

Update: az árnyalat hamvassága sajnos nem sokáig tartott. Hamvasító sampon nélkül 1-2 héten belül ez is megkopik, sárgásabb tónusú lesz. De nem veszek le a csillagokból, mert egy drogériás 1000 forintos terméktől csodákat nem is kell várni, kategóriájában azért elég jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 10.

Agikakaoja

2019. január 17.

Nagyon sokáig használtam ezt a festéket, és az előző kommenteket olvasva jöttem rá, hogy ez miatt foltos a hajam. Azt gondoltam, hogy nem lesz tőle ezüst a hajam, de konkrétan hidegebb árnyalatú sem, de úgy egyáltalán. Szőkíteni szőkít, csak nem olyanra, amilyenre ígéri.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 17.

Akossbunny

2018. december 8.

Én is az elégedettek táborát erősítem.Bár első használat után azt mondtam ez borzasztó nem fogta be az alap szőke hajam(maximum szőkésbarna) és nem veszem újra.DE és itt jön a DE második használatnál a váll alá érő hajamat megint a pasztell lilával festettem be(2doboz kellett) és nem úgy csináltam teljesen mint ahogy a használati utasításban van.Hanem sokkal több ideig kb.1-1,5 óráig hagytam rajta illetve befóliáztam.Miután letelt az idő egy gyengébb samponnal megmostam a hajam és balzsamoztam és nagyon szép lila színt kaptam.Amit most is hogy kikopott a szín dícsérnek mert nekem szürkésre kopik,

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Timi2666

2018. október 29.

Csak pozitívan tudok írni róla. Előzőleg a pasztell kéket használtam a hajamra. A színe pont olyan volt, amit szerettem volna, még egy hónap után is látszott valamennyire, és ami hatalmas pozitívum, hogy nem zölden, hanem szürkésen kopott. Mikor már majdnem teljesen kikopott ráfestettük a pasztell lilát. Picit sötétebb, mint amit vártam, de nagyon tetszik a színe ennek is. Illetve ami még nagyon pozitív ezzel a festékkel kapcsolatban, hogy nem szárítja ki teljesen a hajamat. Teljesen elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

Tsummer

2018. szeptember 9.

csak azért adtam egy csillagot mert kevesebbet nem lehetett....amikor felkentem a hajamra a színt, meg voltam vele elégedve, hogy véégre egy olyan hajfesték amilyen színű hajat akarok..aztán lemostam, megszárítottam, és azonnal megbántam hogy kiadtam rá azt az ezrest... nem az hogy olyan színe nem lett mint ahogyan a képen van ábrázolva, hanem alig hogy megmaradt egy kis szín..ami egy kicsit ezüstöt kicsit lila kicsit rózsaszín.. kb mintha a rendes pink hajfesték kikopott volna a hajamból... szarnak egy pofon (Y) köszi a pénzkidobást, és a vásárlók megtévesztését!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

Kacija

2018. július 21.

Az ezustszoke haj igeret, ami lesz belole az kiabrabdito, mert mindennak nevezheto, de ezustszokenek aztan nem! Az extra vilagos szoke hajamnak szerettem volna egy szep ezustos arnyalatot. Hat zold nem lett, de ezust sem. Az eredeti hajszinembol, ami gyonyoru vilagos szoke volt, csinalt egy erdekes aranyszoke fele hajlo arnyalatot, itt-ott vilagosabb-sotetebb tincsekkel. Rutinos hajfesto vagyok, meg soha igy nem jartam! Magyaran el@ta a hajamat. En eredetileg is szoke vagyok, elrontani nem lehet, ugy hogy azt gondolom, ez a festek egy nagy atveres!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 21.

ILoveGarnier

2018. július 18.

Hadd ne mondjam... egy ideje szeretnék platina szőke hajat elérni, gondoltam megveszem az ezüstszőkét. Nem tudom, lehet én rontottam el valamit, de ZÖLD lett a hajam ???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 18.

Boombapple

2018. július 9.

Meg ne vegyétek a pasztell rózsaszínt. A gyönyörű szőke hajamra festettem rá, és olyan, mintha a réz és a szőke keveredett volna. Szörnyű! Elsírtam magam, ahogy tükörbe néztem. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 9.