Garnier

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. április 22.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Az újrahasználható sminklemosó korongok micellás vízzel kombinálva nagyon könnyen eltávolítják a sminket és megtisztítják a bőrt a szennyeződésektől, dörzsölés nélkül. Arcra, szemekre és ajakra is megfelelő.

Antimikrobiális. Nem mérgező. Nagyon puha. Hipoallergén. Mosható, akár 1000 használatig tart.

Garnier Eco Pads Újrahasználható Sminklemosó Korongok - 2 db. ÚJ
Ár: A 2 db együtt 990 Ft , Eladó: Honeyhair
Állapot: Új, nem használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Postázással előreutalás után (ár + postaköltség); illetve személyes átvétellel Budapest XIII. kerületében (részletek a leírásban).

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Ejszakaikoboldmaki

2022. február 5.

Majdnem kihajítottam, mert valóban borzasztóan zavaró,hogy nem lehet rendesen tisztítani vele mert csúszik a két réteg, de egy hirtelen ötlettől vezérelve megkértem anyámat, hogy tolja át a varrógépen és csináljon rá egy X-et.
Csinált.
Kitűnően használható azóta :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. február 5.

Csinált.
Kitűnően használható azóta :)

Honeyhair

2022. február 2.

A magam szintjén próbálok én is tenni a fenntarthatóságért és a pazarlás ellen, ezért vettem meg ezt a terméket. Sajnos azonban nem vált be, több okból sem. Mivel elég sarkos véleményt fogok megfogalmazni, kérem, hogy az érzékenyebb lelkűek vagy a márka iránt rajongók ennek tudatában olvassák (vagy akár ne olvassák):

1. A korong két rétegből áll, de ezeknek csak a szélei vannak levarrva, emiatt a rétegek folyton csúszkálnak egymáson. Nem tudom rendesen letörölni az arcomat, mert a korong nem töröl, csak "gördül" a bőrön.

2. A fentiekhez az is hozzájárul, hogy túl finom, túl sima, túl puha, egyszerűen nincs tapadása. Persze, nagyon jólesik, de ez így nem tisztításra, maximum simogatásra való.

3. A korábbiakhoz képest kétszer-háromszor annyi arctisztítót, micellás vizet kell hozzá használni, mert nagyon sokat felszív és magában is tartja, a bőrre nem engedi vissza.

4. Egyetlen korong két oldala nekem nem elég egy teljes arctisztításhoz. Ha nem akarok többet elővenni (mert akkor ugye 6-7 dobozzal kellene itthon tartani), akkor kézzel ki kell mosnom, ám ehhez a kézmeleg víz nem elég, mert nem engedi el a szennyeződést, azt viszont nem csinálom, hogy a sminklemosást félbehagyva elkezdjem szappannal vagy mosószerrel sikálni, öblíteni.

Összességében a ma oly jövedelmező divattá vált fenntarthatósági, bolygó-megmentési hullámra sikeresen felültetett, ámde hasznavehetetlen termékről beszélünk. A hagyományos arctisztító korongokkal szembeni előnye igencsak látszólagos, hiszen a tisztító hatásfoka nagyon gyenge, szinte nulla; az erre való teljes átálláshoz sokat kell venni belőle; sokkal több micellás vizet elpocsékol, a normális tisztításához pedig mosógép, mosószer és víz kell, amelyek miatt aligha beszélhetünk környezettudatosságról. (Megjegyzem: mivel nem indítok be néhány ilyen korong miatt egy külön mosást - mert ugye az lenne még csak a pazarlás -, kénytelen vagyok nézni a fürdőszobámban a koszos, sminkfoltos, a penészedés elkerülése miatt száradni kitett korongokat, amíg egy mosózsákban be nem dobom őket a soron következő adag fehérnemű mellé.)

Ez a fajta szemléletformálás tehát biztosan nem fog működni addig, amíg lényegesen nagyobb költséggel és kényelmetlenséggel jár az új termékek használata, mint a régieké.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. február 2.

NovErke

2022. január 27.

Nekem nagyon megfelel. Annyira puha anyaga van, érzékeny bőrűeknek nagyon tudom ajánlani, biztos nem fogja iritálni. Szinte simogatja az arcomat☺Tetszik az a babarózsaszín-fehér színe is, valamint maga az ötlet nagyon praktikus és környezetbarát. Leginkább emiatt vettem meg, így is problémák vannak, legalább ezzel kicsit csökkentettem a szemetelést. De eddig még használni is jobb mint a vattakorongot. Meg nekem úgy tűnik mintha még a csomagolása is újrahasznosított papír lenne de erről nem találtam infót. Egyébként még az ára is megtérül hogy nem kell többet vattakorongot venni, azon gondolkozom hogy veszek még egy csomagot nagyon megszerettem☺

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 27.

poszike22

2022. január 6.

Nagyon finom anyaga van, sokkal puhább és kíméletesebb mint a vattakorongok, ráadásul rengetegszer újrahasználható. Megéri az árát, a makacsabb sminket olivaolajos szappanos keverékkel teljesen tisztára lehet mosni, a mosógépet is jól tolerálja, teljesen elégedett vagyok a termékkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 6.

Dorina07

2021. november 3.

Nagyon szeretem. Jó anyaga van, könnyen tisztítható. Hasznos termék, mert így nem használok eldobható vattakorongot. Én sokszor arcmosás után törlöm le vele az arcbőrömet. A vizet is nagyon jól szívja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 3.

Sophia15151515

2021. október 15.

Számomra remekül bevált,kiváltottam vele az eldobható korongokat,ezzel jót téve a lelkemnek,hogy kevesebb szemetet termelek. Én két kézzel használom őket így nem okoz gondot a duplaréteg. Szerintem megéri rájuk befektetni. Egyszerű,szappanos vízzel tisztítom őket. Szinte meg sem látszik rajtuk,hogy használva vannak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 15.

Benedetta88

2021. augusztus 6.

Kicsit jobban szeretem, mint a N.A.E. korongját, pedig ahogy már más is említette a dupla réteg csúszkálni hajlamos. Eleinte nehézkesnek éreztem így a sminklemosást. A micellás vízem is jobban fogyott, aztán belejöttem az adagolásba. Legtöbbször viszont meleg vízes lemosáshoz használom. Így is elég jól eltávolítja a sminket, nyilván a vízálló spirálomat nem. Nagyon szeretem a pihe-puha anyagát, kellemes érzés vele lemosni a szememet. Használat után folyékony szappanos vízben mosom ki. Hetente pedig mosózsákban mehetnek a mosógépbe. Utazáshoz is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

NovakneViki

2021. augusztus 3.

Én ezt abszolút csak tartaléknak vettem, vagy utazáshoz. Hangsúlyozom nem használom minden nap.
Viszont, amikor ezt használom tökéletesen leszedi a sminket, a dupla anyag miatt valóban megcsúszik, mint, ahogyan Plinda említette. Első használat után főleg a moshatóságra voltam kíváncsi, nálam a fél órás gyors mosással semennyire nem jött ki az általam hagyott sminkfolt, viszont tisztességes 60-70 perces mosással meg egy halvány vanish-el megfejelve ugyanolyan volt, mint, amikor megvettem.
Tetszik, hogy két oldalú és a két oldal külön színben pompázik, de nem értem, hogy van valami jelentősége a két színnek? Pl: egyik érzékeny bőrre való oldal vagy csak ilyen a dizájn?
Jelenleg akciós a rossmannban plusz duplán akciós, mert az alapból -25%-os korongot, ha garnier micellás vízzel együtt vásároljuk, akkor 25+10%-ra emelkedik a kedvezmény

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 3.

Andi777

2021. augusztus 2.

Fel kell,hogy pontozzam.
Szerintem nincs vele baj. Nekem kimondottan jobban esik ezzel lemosnom a sminket mint a sima korongokkal. Nekem nem vesz fel tobb mici vizet mint egy sima eldobhatos korong es mosas utan meg jobb vele dolgozni.En ajanlom ha nem akar az ember mas korongok utan vadaszni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 2.

Fel kell,hogy pontozzam.

CeCeDrake

2021. május 7.

Nem jött be. Rosszabb, mint bármelyik nagyon olcsó nem újrahasználható korong és van ennél jobb újrahasználható/mosható korong.
Kényelmetlen a használata. Korongot nem, de anyagot pazarlok, nem, nem. Ez egy nagy nem.
SOS jó lehet, de én nem részesítem ezeket előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

SOS jó lehet, de én nem részesítem ezeket előnyben.