Garnier

Ár:   2090 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: wishes, Módosítva: 2021. április 22.

Ár:   2090 Ft
Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Az újrahasználható sminklemosó korongok micellás vízzel kombinálva nagyon könnyen eltávolítják a sminket és megtisztítják a bőrt a szennyeződésektől, dörzsölés nélkül. Arcra, szemekre és ajakra is megfelelő.

Antimikrobiális. Nem mérgező. Nagyon puha. Hipoallergén. Mosható, akár 1000 használatig tart.

CeCeDrake

2021. május 7.

Nem jött be. Rosszabb, mint bármelyik nagyon olcsó nem újrahasználható korong és van ennél jobb újrahasználható/mosható korong.
Kényelmetlen a használata. Korongot nem, de anyagot pazarlok, nem, nem. Ez egy nagy nem.
SOS jó lehet, de én nem részesítem ezeket előnyben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 7.

SOS jó lehet, de én nem részesítem ezeket előnyben.

plinda

2021. április 30.

Sok féle mosható arckorongom van és ez a legrosszabb! Rengeteg terméket szív fel, a két réteg pedig folyton elcsúszik egymáson és szörnyen kényelmetlen a lemosás vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 30.