Garnier

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Haborgotejberizs, Módosítva: 2014. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Krémes összetételének köszönhetően tökéletesen eltávolítja a szennyeződéseket, a bőr visszanyeri komfort érzetét és megnyugszik. Ezt a lemosót érzékeny bőrűek is használhatják.

halmia89

2014. november 19.

Mivel a termékcsalád arckrémje és sminklemosója már bevált, gondoltam, beszerzem hozzá a többi tagot. Sokáig arclemosó szappant használtam, de mivel az már nagyon nyúzta a bőröm, váltanom kellett, úgyhogy kíváncsi voltam erre a példányra. Eleve száraz a bőröm, és sok-sok év alatt nem került a kezembe olyan arctisztító, ami ne szárított volna akár minimálisan. Meglepődtem, de ez viszont ilyen: nem elég, hogy nem szárít, de konkrétan olyan érzést hagy maga után, mintha már bekrémeztem volna az arcom, először szinte nem is hittem el. Mivel új a háznál, ezért lehet, hogy változnak majd a tapasztalatok, amennyiben igen, jelezni fogom. (Az illata tényleg furcsa egy picit, de nem zavaró egyáltalán.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 19.

Dalmaa_

2014. október 30.

Tele van tisztítószerekkel, akkor mire még az SLS is?
Bár a bőröm nem száraz, ez mégis kiszárította. Maximum nyáron tudom használni, amikor a meleg miatt olajosabb a bőröm. Az 'illata' valami borzalom, de legalább nincs benne mesterséges illatanyag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 30.

Tele van tisztítószerekkel, akkor mire még az SLS is?

asztromélia

2014. október 16.

Update: Tévedtem, sajnos engem szárít. :(

Szépen tisztít és nem szárít. Kevés kell belőle, mert jól habzik, így elég sokáig kitart egy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 16.

Update: Tévedtem, sajnos engem szárít. :(

borntobe

2014. július 19.

Nagyon rossz szaga van, es ha veletlenenul a szamba is kerul belole, konkretan hanyingerem lesz tole. Hatasra nem rossz, bar a porusaimmal nem csinal semmit, csak szep puha bort csinal. Arctisztito tengeri szivaccsal szoktam hasznalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 19.

hankazse

2014. június 18.

Az illatával nem vagyok megelégedve, a tonikhoz hasonló kellemes, kis finom illatot vártam. Ezt leszámítva teszi a dolgát. Arctisztító kefével használom, remekül habzik és nagyon pici elég belőle. Biztosan sokáig ki fog tartani. A bőröm puha és tiszta utána, több nem is kell!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

zoknimajmocska

2014. április 19.

Ahhoz képest, hogy száraz bőrre van nagyon szárít. De jól tisztít és olcsó. Illatával nekem nincs különösebb bajom. Tényleg elég kevés belőle. Mivel nagyon szárít, így nem is használom minden nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 19.

KataaBabaa

2014. március 7.

Ezen a télen eljutottam odáig, hogy a zöld arclemosó túlságosan szárított, így próbáltam ki ezt a változatot. Egész jól teljesít. Nem mondom hogy életem arclemosója, a Pure és az Essentials lemosót egyenesen imádtam, de ezt lehet hogy nem veszem újra, Először is fura szaga van. De mivel nem marad meg a bőrön annyira nem is zavar, de az utóérzete valahogy fura. Nem tudom megfogalmazni pontosan milyen, nem húzódó, de az biztos h addig nem nyugszok míg meg nem kapom utána a hidratálómat, utána viszont minden rendbejön. Mindenképp fogok még keresgélni száraz bőrre való lemosók között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 7.

Nicu

2014. február 17.

Az illata nekem sem tetszik. Sajnos szárítja a bőröm, meglátom, elhasználom-e.
Update: Nagyon szárítja a bőröm, és vörös foltjaim lesznek tőle napokig. Valami illata akkor is van, ha nincs benne illatanyag, pl. ott az aloe vera is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 17.

Az illata nekem sem tetszik. Sajnos szárítja a bőröm, meglátom, elhasználom-e.

Klaudia

2014. február 8.

Szerintem ez nem illatosított, úgyhogy nem értem miért írják többen hogy nem jó az illata... Nincs neki illata, de jól működik, szépen tisztítja az arcom, a sminket is maradéktalanul leszedi, csak jól kell tudni használni. Mivel egy pumpálással elég sok kijön, azt mind az arcomra kenem, de csak többszöri vizezéssel, mosogatással tudja az ember teljesen lemosni, így mire sikerül, addigra a smink is teljesen lejön. Legalábbis nekem ez így bevált. Egy kicsit szárít, gondolom a benne lévő SLS... Úgyhogy le is cseréltem ezt az új 2in1-ra, amibe nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 8.

hanna8806

2013. december 2.

Eddig ezt használtam, nagyon szerettem, de most a neutrogena letaszította. Frissít, és nem szárít, az illata sem rossz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 2.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice