Garnier

Ár:   1110 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Haborgotejberizs, Módosítva: 2014. január 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Krémes összetételének köszönhetően tökéletesen eltávolítja a szennyeződéseket, a bőr visszanyeri komfort érzetét és megnyugszik. Ezt a lemosót érzékeny bőrűek is használhatják.

Viró

2013. november 22.

Mivel nagyon érzékeny és pirosodásra hajlamos a bőröm kipróbáltam. A krémjét már használom egy ideje és együtt a kettő számomra verhetetlen, viszont az illata kellemetlen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 22.

Shelly

2013. október 17.

A tökéletes lemosó számomra,kombinált bőröm van, télen gyakran kicsit szárazabb, de se az illatával nincs problémám, se semmi mással, nem szárít, kellemesen kímélő, a sminket nem vele mosom le, hanem Bioderma micellással. Sokadszorra vásárolom újra, nem találtam még ennél jobbat, pedig sokmindent kipróbáltam már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 17.

Vicus

2013. június 30.

Az illata nem tetszik, de viszonylag olcsó, nagy kiszerelésű, kevés kell belőle és jól felhabzik. Én kétszer mosom meg mindig az arcomat, így leoldja rendesen a sminket. Nem húzódik annyira a bőröm a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

dorisz13

2013. június 9.

Én reggel és este is használom. Szerintem nagyon jó kis lemosó, az én bőrömet nem szárította ki. Egy negatívuma van, azaz illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 9.

oszibarack

2013. május 15.

Ajándékba kaptam. Az illata nem fogott meg, a puha, krémes állaga tetszik, de nem hiszem, hogy el fogom elhasználni, mert a hatása nulla. Nagyon kiadós adag van viszont egy üvegben, tehát akinél működik, annak megéri megvenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 15.

Wish

2013. április 10.

Arclemosásra megfelel, de a sminket nem szedi le rendesen, és ezt is elvárnám egy arctisztítótól, hogy minimum az alapozót a felhabzásával leszedje, de sajnos nem oldotta fel eléggé, nagyon felületesen tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

heno

2013. március 13.

Nem rossz, maz a jó benne, hogy a pattanáskezelőktől kiszáradt bőrömet kicsit megnyugtatta...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 13.

kitticat

2013. február 3.

Téli arclemosónak használtam el egyet régen, nem volt rossz, de nem is csodaszer. Nem hiszem, hogy nagyon száraz bőrre jó lenne, inkább normál bőrre való szerintem... Nagyon kiadós, hónapokig elég volt, és a csomagolás is praktikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

narancsfavirág

2013. január 10.

Átlagos lemosónak mondanám, bár nem tudom, hogy egy igazán száraz bőr hogy viselné el, mert az én vízhiányos, kombinált bőrömet igencsak kiszárította. Az illata elég nagy csalódás, szinte már kellemetlen számomra. Az állagával nekem nincs problémám, pattanásokat nem okozott, és praktikus az adagolója. Elhasználom, de nem valószínű, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 10.

Barabell

2012. december 3.

Számomra ez a termék nagy csalódás volt. Kifejezetten száraz, érzékeny bőrre alkalmazható, gyengéd lemosót kerestem, és örültem, amikor rátaláltam erre. Megfizethető, és a Garniert megbízhatónak gondoltam, mivel nem egy ismeretlen márkáról van szó. Ezen kívül a flakonon feltüntetett szöveg biztosít minket arról, hogy a bőrt kíméletesen tisztítja, megnyugtatja. De aztán rá kellett jönnöm, a név nem minden. Nagyon irritálta az arcbőrömet, hetekig elmulaszthatatlan piros foltokkal, és rengeteg pattanással küzdöttem. Amikor alább hagyott a bőrprobléma újra próbálkoztam vele, akkor már csak 2 naponta tisztítottam ezzel a bőröm. Pár nap múlva újra visszatértek a gondok. Természetesen nem tudtam elhasználni, mert féltem, hogy nagyobb kárt okoz, ha tovább kísérletezem vele. Használata alatt a bőröm állapota rosszabb lett, mint előtte. Szerencsére sikerült helyrehozni gyógynövényes termékekkel, de sok időbe, energiába és pénzbe került. Többé nem vásárolok Garnier arcápoló termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 3.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice

Vízben és alkoholban egyaránt oldódó, glicerinből és kókuszolajból előállított PEG vegyület. Elsősorban emulgeálószerként és felületaktív anyagként használt (surfactant) gyengéd tisztízó hatású összetevő, de némi hidratáló, bőrpuhító tulajdonsága is van. Elsősorban lemosókban használt összetevő.

Leggyakrabban samponokban és lemosókban található gyöngyház hatású emulgeálószer, emollient, átlátszatlanná tevő és sűrűség szabályozó segédanyag.

Aloe vera növény leveléből származó lé. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint segíti a sebgyógyulást és általában a bőr regenerálódását is. Bár az aloe vera egyre nagyobb divat mostanában, Paula Begoun szerint tudományos kutatások nem igazolják, hogy hatékonyabb lenne a többi, hasonló tulajdonságokkal rendelkező összetevőnél (mint pl. a C-vitamin vagy a zöld tea).