Garnier

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: jud678, Módosítva: 2014. június 4.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Növényi kivonattal és nyugtató B5 pro-vitaminnal gazdagított szemfestéklemosó

Alkohol-, illatanyag-, és színezék-mentes formulája kíválóan távolítja el a sminket az érzékeny szemkörnyékről és frissíti azt.

pacspa

2017. március 26.

Szuper kis lemosó! 100%-ig eltávolítja a sminket, dörzsölès nèlkül is. Nem irritál egyáltalán, kimondottan nyugtatja a bört. A 125ml pedig sokáig kitart, napi használat mellett is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 26.

Ettike

2017. január 30.

Tavaly májusban estem át egy látásjavító műtéten, így számomra nagyon fontos volt, hogy a későbbiekben csak olyan szempillaspirált, szemhéjfestéket, lemosót stb-t vegyek, ami nem irritálja a szemet és nincs benne "káros" összetevő. Így akadtam erre a szemfestéklemosóra, amivel nagyon meg vagyok elégedve, nem csíp és szépen eltávolítja a szemeimről a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 30.

kova

2017. január 11.

Nem rossz lemosó ez, de egy tonikot igenis igényel utána, bár én vagyok a hülye, hogy azt is helyettesíteni akartam vele. Viszont sosem csíp, elbánik a spirállal és nincs illata. Szóval jó termék, szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 11.

nanne

2017. január 7.

Nem éri meg szerintem. A Garnieres micellás víz jobban lehozza a szempillaspirált, mint ez. Nem csípi a szemem, és aranyos ez a kis csomagolás, utazáshoz egész jó lenne, de nem veszem újra, az tuti. Felesleges kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

ElisabethStonem

2017. január 7.

Nekem nagyon bevált. Egyáltalán nem irritálja a szemem és a sminket is jól eltávolítja.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 7.

arnimama

2016. november 30.

Jól leszedi a festéket és nem is irritálja a szemem. Egyetlen hátránya, hogy túl gyorsan fogy, ehhez képest lehetne olcsóbb is. Ezért kap csak 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. november 30.

Aquila

2016. november 22.

Nagyon szeretem, Glamour napokon szereztem be féláron. Kell 2-3 vattakorong mire mindent leszed, de nekem a szemfestékkel és az alapozóval is szépen boldogul. Nagyon kellemes, hűsítő érzést hagy maga után, a szememet egyáltalán nem irritálja,szóval ezek is nagy nagy pluszok, a Garnier Essentials Sensitive 2in1 Nyugtató Sminklemosót messze veri szerintem, pedig én alapból sokkal jobban kedvelem az olajosabb sminklemosókat. Mivel ez nem micellás víz, hanem egy sima sminkelmosó értelemszerűen le kell mosni az arcról, mondjuk én nem tapasztaltam semmilyen ragacsos vagy bármilyen utóérzést vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 22.

CzMónika

2016. október 13.

Kuponnal vettem egyszerre többet is, de hülyeség volt. Látszólag leszedi a sminket, de ha utána szemkörnyékápolót használok még lesz egy kis panda effekt, tehát nagyon nem szedi le maradéktalanul, pedig nem is vízálló spirált használok. Ez a kétfázisú Niveánál pl. nagyon nem így van, ott minden lejön. Nem fogom újravenni az biztos, nem fog elcsábítani a kupon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 13.

hnikolett

2016. október 9.

En smink nelkul torolgettem at vele a szemem es az arcom, arcomon olyan erzes volt mintha egy tonikot hasznalnek, husitett utana. A szemem nem tudom mennyire irritalna ha smink is lenne rajta es tobb ideig "mosnam", igy hogy 1-2-ot toroltem nem volt semmi. Fura nekem ez a tonikos erzes, eddig 4, ha nem csipi a szemem akkor 5!😄

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 9.

mujerconfused

2016. július 24.

Szépen levisz mindenféle festéket, a szemet nem irritálja, direkt ilyen fajta, nem két-komponensű lemosót kerestem, nincs türelmem folyton összerázogatni az üveget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 24.

Vitaminok: Panthenol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.