Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. július 31.

Kategória:   Hajápolók

Új Fructis összetételek hajerősítő, aktív gyümölcskoncentrátummal. Gyümölcsökből és növényekből származó kivonatok, b3- és b6-vitamin és citrom protein*

A kifejezetten gyenge, töredezésre hajlamos hajra kifejlesztett Fructis Grow Strong pakolás összetételében az almakivonatot erősítő ceramiddal társítja a hajad erejének és állagának megtartásáért.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Szabinaj

2019. március 22.

Ez volt a kedvencem ebből a termèkcsaládból,de már nem nagyon találni sehol sajnos. Imádtam az illatát és nagyon puha,fènyes ès egészséges lett tőle a hajam. Újra venném,ha valahol találnèk belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 22.

BetDam

2018. október 23.

Nagyon szerettem az illatát.Szerintem isteni finom.Puha és könnyen fésülhető lett tőle a hajam.Akciósan vettem kipróbálni és megérte :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 23.