Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: melange, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolás

A legjobb ápolás a száraz és megviselt haj számára. Olíva olajat, avokádó olajat és shea vajat tartalmaz, melyek táplálják a haj belsejét és külsejét egyaránt.

natasha

2013. október 23.

Nekem is megvan ez a pakolás más csomagolásban,még nyár elején vettem a Rossmannban,azóta a fele elfogyott.
Hetente szoktam alkalmazni samponozás után,én azért kevésnek tartom az 1 perces hatóidőt,fent hagyom vagy 20percig fél óráig.
Sűrű állaga van,kevés is elég lenne,de sokszor úgy érzem h nincs elegendő mennyiség a hajamon,ezért csak pakolom pakolom,aztán rájövök h túl sok van rajta így nehezen tudom kimosni a hajamból,egyébként puhává fényessé teszi a hajamat,csak sajnos hajlamos elnehezíteni. De nálam ez jobb, mint a Serical Latte. Jó gyümis illata van,hosszan megmarad a hajamban,a póthajamat egyenesen reklám szépségűvé varázsolja. A póthajam miatt,valószínűleg újra veszem,de a saját hajamra most valami másmilyen pakolást keresgélek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

Kiscsillag5

2013. június 27.

Nekem anno Fructis pakolásból száraz, töredezett hajra való regeneráló volt, amit 1 percig kellett fent hagyni, nem 5 percig, de nem hinném, hogy túl sokban különbözött ettől. Nem javított a hajamon, de az illata isteni volt. Igazából nem is várok csodát egy balzsamtól és hajpakolástól sem. Sosem veszek észre jelentős változást egy terméktől sem. Ezért nagyon nem pontozom le. Ráadásul akkoriban még tudatlanka révén olyan samponokat használtam, amik szanaszét szárították az amúgy is száraz típusú hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 27.

ciccmicc

2013. január 30.

Nagyon szeretem! Sokáig elég egy tégely, mert nem kell belőle sokat használni. Szép fényes, puha, illatos lesz tőle a hajam. Ráadásul szilikonmentes! A samponjával együtt tökéletes a hatás. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

black_cico

2012. november 18.

nem értem ezt a rossz átlagot, nem mondom, h csodaszer, de nekem mondhatni bevált.. tescoba 500 forintért lehetett hozzájutni, gondolom azért, mert v megújítják v kivonják a forgalomból, na mind1.. egyből kettőt is beszereztünk és nem bántuk meg. nagyon jól hidratál, száraz haj viszlát, ajánlom azoknak akik sokat vasalják a hajukat és már kiveszett a nedvesség a hajvégükből, illetve azért is, mert nagyon szépen simítja a hajat, így megkönnyíti a vasalást, mosás után könnyed és végtelenül selymes, csúszós érzést hagy maga után és hihetetlen fényt, vasalás után egyenesen reklámba illő lesz :) és tartósabb is az egyenesség másnapra.. hátránya, h gyorsan fogy és kevés van benne, illetve erőteljesen zsírosít, lelapulásra hajlamos vékony szálúaknak nem ajánlom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.

szabonorina

2012. február 7.

EZ sajnos nekem se jött be. Semmi hatása sincs...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.

EZ sajnos nekem se jött be. Semmi hatása sincs...

gerbaud

2011. november 17.

A száraz és megviselt hajamat egyáltalán nem ápolta. Nálam egyáltalán nem működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 17.