Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás

A krémet feltöltötte: melange, Módosítva: 2017. június 30.

Kategória:   Hajápolás

Száraz és nedves hajra is használható hajápoló, mely fényt ad a hajnak és táplálja is azt. Három könnyed és tápláló olaj keveréke található benne:

• Olíva olaj, mely táplálja a haj belsejét
  • Avokádó olaj, mely táplálja és puhítja a haj középső rétegeit
  • Shea olaj, mely simítja és táplálja  a haj külsejét

ur.isten.ne.mar

2012. január 27.

Borzalmas! Szárazzá és sprőddé tette a hajamat, de közben mintha bevonta volna egy viasz-szerű réteggel, amitől elnehezült és lelapult és zsírosnak tűnt. Sokáig kísérleteztem vele, próbáltam keveset fújni, sokat fújni, vizes és száraz hajra is próbáltam, de semmi.
Az 1*-ot is csak a jó illata miatt kapja meg, amúgy -5 lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 27.

Az 1*-ot is csak a jó illata miatt kapja meg, amúgy -5 lenne.

Kandi

2011. október 12.

Sajnos nem használt, durva tapintású lett tőle a hajam, épp az ellenkezője annak amilyen kellet volna legyen :-(!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. október 12.