Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

ramonav

2020. augusztus 12.

Szépen megtisztítja a bőrt és rengeteg van benne, soha nem fog elfogyni. :-) Az erősebb sminnket nekem nem szedi le, de annyi baj legyen, arra van más lemosó. Összességében megéri megvenni, még nem találtam jobbat.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 12.

Frenki

2020. augusztus 8.

Ezer éve használom, mindig szépen leszedi a sminket :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 8.

Ezer éve használom, mindig szépen leszedi a sminket :)

Marina89

2020. augusztus 5.

Kipróbálok néha más micellás vizet is, de mindig visszatérek végül ehhez, mert ár érték arányban a legjobb.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 5.

Fruzsi97

2020. augusztus 2.

Hát, nekem sajnos nem jött be. Ez az első micellás arcvíz, amit valaha is próbáltam, kisebb kiszereléssel vettem meg belőle 1 hónapja, de még mindig van. Leviszi a sminket, igen, de egy csomó vattakorongot el kell használni hozzá. Első alkalom után ki is pattogott a homlokom, amin szinte sosem szokott pattanás lenni, úgyhogy pár napig nem használtam, végül tettem még egy próbát, többet nem okozott pattanást. Így utólag azt hiszem, ott nem tisztítottam meg alaposan, és ennek lettek az eredményei a kis rondaságok. Amúgy ha ez számít, Estée Lauder alapozót használok, de nem hiszem, hogy ez lényeges lenne... Mindenesetre olyan esetekre hasznosnak tanálom, ahol nem tudok csaphoz jutni, illetve nincs kedvem "pocsolni" szappanos vízzel - mert számomra ez a tuti és legjobban bevált módszer a smink eltávolítására már évek óta.

Update: 2,5 évvel később újra vettem egy dobozzal abban a tudatban, hogy még sosem próbáltam. Ebből is látszik, hogy nem hagyott valami mély nyomot bennem. Lényeg, hogy nem tartom gazdaságosnak, mert 4-5 koronggal végig kell menni az arcon, mire teljesen eltávolítja a legutolsó szennyeződést is. Azóta más alapozót használok, de az is a minőségi fajtából való. Talán gyengébb, nem vízálló alapozót könnyebb eltávolítani, de én ezt a terméket legfeljebb csak utazáshoz ajánlanám. Azonban viszonyítási alapom nincs, nem tudom, hogy a többi micellás víztől mennyivel jobb. Mindenesetre a rengezeg pozitív vélemény meglepő számomra.
Remélem, többet nem veszem meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 2.

Remélem, többet nem veszem meg :)

Teokleia

2020. július 28.

Kiváló minőség, semmi rosszat nem tartalmaz. Kicsit a szememen hagyom hogy oldja a sminket, utána csillámos szemceruzát, vízálló spirált visz mint a huzat. Újra veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 28.

annaso12

2020. július 27.

Jól tisztít, lehozza a sminket általában, max két korongnyi kell hozzá. Tetszik, hogy szagtalan. Nagy kiszerelés, jó ár.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 27.

SweetLikeMee

Korcsoport: < 18
2020. július 25.

Nagyon bevált smink lemosásra!
Olcsó, nagy kiszerelés, és könnyedén beszerezhető, már ha nincs kifosztva a drogériákban....
Nincs benne alkohol, szinezék, és parfüm. Nem irritálta a bőrömet, és nem csípte a szememet sem.
Vattakorongra szoktam tenni egy keveset ebből.
A nem vízálló szempillaspirált, könnyendén lehozta, bár én egy kis ideig mindig ott tartom a szememen a nedves vattakorongot, hogy jobban feloldja a spirált, és így egyáltalán nem kell nyúzkodnom a szemem környékét. Az alapozót is egyből leviszi.
Vízálló sminkeket nem használok, de szerintem a vízálló sminkekkel jobban elbánna egy kétfázisú (vizes és olajos fázis) micellás víz.
Kissé ragacsos érzetet hagy maga után, de engem ez nem zavar, mert én mindig a dupla lemosás első lépéseként használom. Tehát mindig használok egy géles lemosót is, a micellásvíz után.
Összeségében nagyon szuper termék, már rengetegszer újravettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 25.

Nagyon bevált smink lemosásra!
Vattakorongra szoktam tenni egy keveset ebből.
Összeségében nagyon szuper termék, már rengetegszer újravettem. :)

AdriennF22

2020. július 23.

Nem szárítja a bőröm, ami már nálam plusz pontot ér eleve. Sminklemosáshoz szerintem sok kell belőle, ezért kap 4 csillagot

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 23.

Dhewilgirl

2020. július 14.

Szakadjon rám a plafon ha valaha is megértem, miért szeretik ennyien...Nekem sajnos nem működik :( Még tavaly Glamour-napokon vettem egy nagy kiszerelést fél áron, mondván ha ennyien szeretik, akkor csak jó lehet, de a végén legszívesebben már szétlocsoltam volna a lakásban, hogy fogyjon már el.
Ragad, tapad, zsíros-nyirkos-ragacsos érzetet hagy maga után, és rommá kell mindent dörzsölni hogy lejöjjön, a legbutább sminket is.
A micellás víz nem az én világom, erre már rájöttem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

A micellás víz nem az én világom, erre már rájöttem.

Bearbunny

2020. július 13.

A Nivea olajos arctisztítója teljesen eltömítette a pórusaimat, kipattogtam tőle és azóta is piros foltos és apró, zárt pöttyös a fejem, így elkeseredésemben ezt vettem meg egy DM-ben és nem bántam meg. Sokkal kellemesebb a használata, mint egy olajos tisztítóé, mindent leszed, a szemsminket talán nehezebben kicsit, de mivel ritkán sminkelek ez nem zavar. 2-3 vattapamaccsal teljesen megtisztítja az arcom és rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.