Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2022. április 23.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 400 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Legendás kozmetikumok: Garnier Micellás Arctisztító Víz

Dorina2000

2024. június 1.

Sziasztok!
Egy ideje már én is ezt a micellás vizet használom sminkek lemosására viszont amikor lemosom enyhe bizsergést vagy csípést érzek tőle. Tapasztalta már ezt más is? Egy pár percig tart csak ez az érzés, nemtudom hogy váltanom kellene esetleg vagy ez még így teljesen normális?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. június 1.

Sziasztok!

m.Adi

2024. május 28.

Próbáltam sok fajta micellás vizet, de ez a top! Ettől jobbat nem találtam, mindig visszatérek ehhez. Szépen leszedi a szempilla spirált dörzsölés nélkül, és nem irritálja a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 28.

Ibi1987

2024. május 20.

Eddig ez a legjobb amivel Eddig találkoztam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 20.

Eddig ez a legjobb amivel Eddig találkoztam.

Carla87

2024. május 20.

Ritkan hasznalok micellas vizet, de egy ilyen mindig csucsul a furdoszoba polcon! Ha sok festek van rajtam, ezzel kezdek. Nagyon kiados, igy megeri es semmilyen irrotaciot nem okozott az erzekeny szemkornyekemen sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2024. május 20.

Exszter

2024. május 16.

Nagyon szeretem. Alaposan tisztít de még az én érzékeny bőrömet sem csípi és nem is irritálja. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. május 16.

tothdorottya00

2024. május 16.

Ő az első micellás arctisztítóm...nagyon megszerettem! Szépen leszedi a sminket,nem szárít sima utána a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 16.

jegaszabozoe

2024. május 11.

Én a rózsás változatát használtam először, azt imádtam. Amikor elfogyott adtam ennek is egy esélyt, de sajnos csípi a bőröm akármennyire keveset teszek fel a korongomra.
Fura nekem, hogy érzékeny bőrűeknek is kiváló mégis így reagálok rá, de legalább tudom, hogy a rózsással jobban jártam

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Nincs |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

pankaaaf

2024. május 11.

Orok kedvenc, legalabb 8 eve hasznalom es nem cserelnem le semmi masra, minden szennyezodest levisz az arcrol. Ar ertek aranyban szerintem nagyon megeros mivel nagyon sokaig eleg egy flakonnal. Ujravevos!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 11.

hannika9

2024. május 9.

Update: először 2016-ban vásároltam. Rá 8 évre is csak ezt használom.
Nagyon szeretem. Kellemes érzés használni. Frissít, tisztít, sőt, még a "lemoshatatlan " sminket is leszedi. Nem csak smink, de arclemosó is. Hasznos kis lötty. Sokáig elegendő. Már egyszer újra vettem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 9.

Update: először 2016-ban vásároltam. Rá 8 évre is csak ezt használom.

pilango

2024. május 1.

ÖRÖK KEDVENC! Nem értem az olajos lemosók körüli hype-ot, az én szememet biztos csípné. Viszont ezt soha nem okozott nekem semmilyen irritációt. Mindig a nagy kiszerelést veszem, megéri, de nagyon szeretem a legkisebb kiszerelést is utazáshoz. Viszont az erős sminket nem viszi le, így érdemes duplatisztítást alkalmazni utána egy vízbázisú lemosóval.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. május 1.