Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2021. június 18.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 400 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

700 ml! Bontatlan Garnier Skin Naturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1
Ár: 1500 , Eladó: sean
Állapot: 700 ml, bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs
Garnier Micellás Arctisztító Víz 400 ml-es
Ár: 1200 , Eladó: qlisacl
Állapot: Új, bontatlan , Helyszín: Pécs, fizetés: Banki előre utalást követően posta/foxpost megoldható. Személyesen Pécs-Kertvárosban vehető át.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Csokiice

2021. június 15.

Sajnos nagyon irritálja az arc bőrömet, piros lesz tőle és viszket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 15.

Sajnos nagyon irritálja az arc bőrömet, piros lesz tőle és viszket.

Csokiskeksz

2021. június 9.

Utazó méretűm van belőle, valóban teszi a dolgát, szépen leszed mindenféle tartós sminket és nem csípi a bőrömet. Van ennél nagyobb kedvencem micellás vizek terén, de ez is egy remek termék, megérdemli a 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 9.

rberta

2021. június 7.

Mióta olajos lemosóval is csinálom a dupla tisztítást, kicsit háttérbe szorult, de nagyon szeretem. Nem sminkelős napokon használom, nekem a vízálló (L'oreal és Bourjois) szempillaspirált nem hozza le, de nem is feladata. Nem irritál, jó használni. Második lépésként krémes lemosót használok. Ár-érték arányban is szuper :) Alap darab lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

veci

2021. június 4.

Kb két hete használom és nagyon elégedett vagyok vele. A nem vízálló szempillaspirált még jobban leszedni, mint egy direkt szemre kitalált termék. Nem érzem, hogy le kéne mosnom és tetszik, hogy ilyen baromi nagy kiszerelésben is lehet kapni, így ritkábban kell újravenni és egy picivel kevesebb műanyagot használ az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 4.

ilovebeauty

2021. június 3.

IMÁDOM! Érzékeny a bőröm, de semmi gond vele, a szemkörnyékemen se, pedig az a gyenge pontom. Eszembe se jut mást venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 3.

paintmirror

2021. június 2.

Régebben használtam, rendszeres sminkelés mellett. Akkor szerettem, nem hagyott furacsa érzetet a bőrön és nem is irritálta, de a szemre nem szerettem, mert az kicsit sem kellemesen csípte. Szárítani viszont szárította. Ár és mennyiség arányában teljesen jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 2.

b.Rose57

2021. május 26.

Évek óta csak ezt használom smink eltávolítására, a bőrömet nem irritálja, ami nálam nagy szó, mert kb. mindenre érzékenyen reagál, könnyen és gyorsan eltávolítja a sminket és a szennyeződéseket, plusz sokáig ki is tart egy nagy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 26.

Serbackaja

2021. május 26.

Alapdarab lett a bőrápolási rutinomban, évek óta használom első lemosónak. Mindent, de tényleg mindent leszed: a sminket teljesen nyomtalanul eltünteti, a koszt szépen eltakarítja. Nem hagy maga után kellemetlen érzést a bőrömön, de miután áttöröltem vele az arcom, mindig használok egy második, krémes állagú lemosót. És amit NAGYON szeretek benne, hogy a szememet egyáltalán nem csípi! Sok más micellás vizet is kipróbáltam már, és némelyik csípte nagyon a szemem. Szeretem a minimális összetevő listát, illetve az illatmentességet is benne, és hogy nem hagy olajos érzetet maga után. Azt hozza, amit egy micellás víznek hoznia kell, ráadásul valami fantasztikus ár-érték arányban. Csak ajánlani tudom, évek óta bérelt helye van a piperepolcomon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 26.

zsuzsoo21

2021. május 22.

Number 1 micellas vizem, nem irritál és szinte mindent lehoz. Néha volt egyedül nehézsége egyes vízálló szempillaspirálokkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 22.

Barbus0815

2021. május 14.

Gyakorlatilag bármilyen sminket lehoz. Irritációt nem okozott nekem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 14.

Gyakorlatilag bármilyen sminket lehoz. Irritációt nem okozott nekem :)