Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

ladyfalcon

2019. május 19.

Rettenetesen alkoholos szaga van, a szememet iszonyatosan csípi ha ezt használom sminklemosáshoz. Arra jó, hogy sminklemosás után áttörlöm vele az arcom, hogy a maradék szennyeződést eltávolítsam vele, egyébként nulla számomra. Az olajos változata sem volt jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 19.

ReiHUN

2019. május 17.

Mini kiszerelésben vettem meg, de valószínű eddig tartott a kapcsolatunk. Utazásra fogom elhasználni, mert jó kis kompakt, de egyébként nem annyira szeretem, a hagyományos lemosók és az olajos lemosóbalzsamok szerintem sokkal jobbak! Szárító érzés a használata, nem tetszik annyira. Az illatával nincs bajom, kíméletes is, nem okozott irritációt. De nekem nem jött be annyira a micellás víz téma.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 17.

patvik

2019. május 15.

Amíg nem szereztem be ezt a micellás vizet, megértettem a Bioderma körülötti hype-ot, viszont most már nem. Tökéletesen és ugyanúgy leszedi a sminkem. Illatra egyik sem tetszik, de hát nem is kell mást várni egy parfümmentes micellás víztől. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 15.

starlight

2019. május 15.

Elso micellàs vizem volt, de nem voltam elàjulva tole. Az alapozo nagy részét leviszi de nem az egészet és a hasznàlata utàn le kell mosni a zavaro réteget amit hàtrahagy, kulonben huzodik tole a bor. Nem hasznàltam el az egészet és Biodermàra vàltottam amivel elégedettebb vagyok, még ha dràgàbb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

mahut

2019. május 14.

Ragacsos utána az arcom. Sminket lehozza, de utána muszáj lemosnom valamivel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 14.

Ragacsos utána az arcom. Sminket lehozza, de utána muszáj lemosnom valamivel.

BlackTulip

2019. május 10.

Annyira ragacsos lesz tőle az arcom, hogy rohanok megmosni, nem szeretem, fél üveggel kidobtam, nekem inkább a nivea...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Vicuska918

2019. május 3.

Jól tisztít, szépen lehozza a sminket. Kiadós, sokáig elég.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Jól tisztít, szépen lehozza a sminket. Kiadós, sokáig elég.

PandAG

2019. április 24.

Nekem tökéletesen megfelel, napi szinten használom. Nem szárítja a bőröm és nem is hagy fényes réteget maga után. Igaz, alapozót nem használok, így csak a szemem környékén kell neki jobban odatennie magát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

Cserne

2019. április 21.

Leginkább csak tusvonalat szoktam magamra feldobni, de tökéletesen leszedi. Nincs kínlódás, elkenődés és ezer évig kapargatás. A kedvencem, hogy egyáltalán nem irritálja a szemem. És az illata is jó. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 21.

fbrigi

2019. április 19.

Nagyon gyorsan leszedi a sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 19.

Nagyon gyorsan leszedi a sminket.