Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

loniekaet

2020. január 25.

Nagyon szeretem, szépen lemossa a sminket, a szememet sem csípi, ha véletlenül belemegy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 25.

Sisso

2020. január 23.

Tökéletes ár - érték arányú termék. Rengetegszer ujravasaroltam és biztosan fogom is még 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 23.

zsofi13

2020. január 22.

Hosszú évek óta leghűségesebb társam a sminklemosásban. Ár érték arányban (is) abszolút hozza a tutit:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

kshercegno

2020. január 20.

Fantasztikus termék. Nem tudok újat mondani az előző vélemények után. Meg érdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 20.

tniki

2020. január 20.

Azt hiszem az előttem lévő több, mint kétezer vélemény és az össz. értékelés mindent elárul.
Tényleg az egyik legjobb termék a piacon, pláne, ha 50%-os kedvezménnyel jutunk hozzá a kupon napokon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Tami11

2020. január 18.

Néha elkalandozom, de a végén mindig visszatérek hozzá. Igaz, hogy egy vízálló szempillaspirállal vagy egy tartós rúzzsal kicsit nehezebben bánik el, de alapvetően teszi a dolgát, nem irritál, és szépen tisztít. A habzás kicsit engem is zavar, de számomra ez nem von le az értékéből, mert tudja, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Bogi97

2020. január 17.

Nagyon jól le hozza a sminket, hónapok óta használom nekem nagyon bevált és a szememet se irritálja ha véletlenül belemegy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 17.

Kicsicsajbi

2020. január 15.

Teszi a dolgát, igaz ha nem szorítom össze a szemem mikor szedem le a sminket csípi, de ettől függetlenül szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 15.

Anita97

2020. január 14.

Nem értem mi ez a nagy rajongás érte...
Irtó kellemetlen, zavaró ez a habozás, főleg, mikor sminket törlöm le és csak kenődik ide-oda. A szemem is csípi és a sminket is közepesen szedi csak le.
Ezek mellett nagyon drága.
El használom ezért, de újra biztosan nem veszem. Borzasztó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 14.

Nem értem mi ez a nagy rajongás érte...
Ezek mellett nagyon drága.
El használom ezért, de újra biztosan nem veszem. Borzasztó!

msvamos

2020. január 5.

Sok-sok éve ezzel a micellás vízzel kezdtem tini koromban, aztán következett pár év kísérletezés más termékekkel, de most újra ennél kötöttem ki. Szerintem ez a legeslegjobb, és sajnálom, hogy eddig próbálkoztam mással.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.