Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 29.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

NA96

2019. március 19.

Minden nap használom, nagyon szeretem. Szépen letisztít, nem szàrad ki utána a bőröm mint a többi micellás víztől.

NA96
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

Auroraborealis

2019. március 19.

Szuper termék, szépen lejön vattakoronggal vele a beton szemhéjtusom is:)

Auroraborealis
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 19.

Szuper termék, szépen lejön vattakoronggal vele a beton szemhéjtusom is:)

Szandika12

2019. március 18.

Megkérdeztem a Garniert és a terméket továbbra is gyártani fogják, köszönöm annak aki megtévesztett ezzel a terméket nem gyártjákkal a krémmánián! Nagyon jól tisztít, mintha fertőtlenítené a pattanásokat. Nagyon tetszik, hogy illatanyag mentes, kiméletes a bőrhöz és alkohol mentes :). Szerintem hidratál is, azért nem árt lemosni, ahogy észrevettem. :). Igazán klassz termék, úgy láttam nem okoz pattanásokat és szerencsére nem is érzek kényszert, hogy a meglévőkhöz hozzányúljak a micellás víznek köszönhetően. Tetszik a csomagolása, és a rózsaszín kupak, most a nagyobb kiszerelést 400 ml és a kisebb utazósat 100 ml használom, úgy látom elég sokáig elég lesz :).

Update: Konkrétan azt vettem észre, egy hónapos használat mellett, hogy pihe puha a bőröm, és nagyon szép, alig van pattanásom és a meglévők gyorsan gyógyulnak. Ritka volt régen, hogy azt mondjam szép a bőröm, de most már nap mint nap ezt látom a tükörben. Ja és egyelőre még mindig a 100 ml-t használom, szerintem még ki fog tartani 1 hónapig. Bár sminkelni nem sminkelek. Nagyon örülök, hogy olvastam itt a krémmánián egy kozmetikus tanácsát, hogy ne használjunk arctisztítót csak ezt, nekem egyelőre bevált. :)

Update2+ :Vettem a Parsatól egy olyan készletet ami üres pici flakonokat tartalmaz, az egyikbe tartom a micellás vizet, így jó ideig nem kell újjat vennem, mivel ezt utazásra használom és sajna újat kellett volna vennem de így nem kell szerencsére :). Örülök mert így később spórolhatok a testápolókkal meg mindenfélével, ezeknek a kozmetikum tartóknak köszönhetően. :).
De szerintem tényleg aki kicsit néha szeretne spórolni az vegye meg a 100 ml-t mert nekem fél évig tartott ki, most kezdtem el a 400 ml-t hát jó sokáig kifog ez tartani :D. Sajna volt 2 hét kihagyásom, mert elfogyott a kicsi mici víz és a koliban maradt a nagy, hát meg is látszik a bőrömön :D. Mondjuk meg mondom őszintén hiába volt kis kihagyás az arcom nay részén nem jönnek vissza a pattanások, max egy nagyon bulis nap után 1-1, amik gyorsan eltünnek, viszont most az államon van sok, úgyhogy most elég sokszor szeretném használni hogy rendbe tegye, valahogy nekem ez nagyon bejött eddig. Talán az arcom azt szeretti benne hogy nem kenem mérgekkel de mégis fertőtlenítem :). Az a vicces hogy a nagyon súlyos pattanás helyeket, visszatérő pattanásokat is meggyógyítottam vele már féléve pedig az sajnos évekig ott volt az arcomon. Szóval még mindig best of termék számomra és azt vettem észre hogy ez az egyik olyan kozmetikumom amit legjobban szeretek használni és még sosem okozott csalódást.
Ja és még egy dolog, úgy vettem észre hogy gazdaságosabb a kicsit a 100 ml-t venni, mert ugyanolyan gyorsan fogy el, mint a nagy :O, óriási lyuk van a 400 ml-es tetején, így én a kicsit ajánlom megvenni, úgy vettem észre jóval gazdaságosabb így.

Szandika12
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 18.

kittimakeuptest

2019. március 17.

Nekem érzékeny a bőröm és ettől teljesen kipirosodik az arcom, pedig annyira szerettem volna, hogy jó legyen. A Mixa micellás vize százszor jobb.

kittimakeuptest
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

RonjaR

2019. március 17.

Nagyon szeretem! Próbáltam már más micellás vizeket, amikkel meg is voltam elégedve, de még mindig ez a kedvencem. Tisztít, frissít, nem irritál. Reggel és este használom arcisztítás után (tonik helyett), és persze sminklemosásra is, ha kell.

RonjaR
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

knoemi07

2019. március 17.

Sajnos egyre drágul, nagyon jó minőségű!

knoemi07
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 17.

Sajnos egyre drágul, nagyon jó minőségű!

Sztundi

2019. március 14.

Egy álom ez a micellás víz. Szépen leszedi a sminket, nem irritálja a szemet, kedvező az ára és jó nagy kiszerelés, sokáig elég. Amikor már 8 hónapos volt a tégelyem, észre vettem hogy kicsit megváltozott az illata, és irritálja a szemem, de ez semmit sem von le az értékéből, hiszen a csomagoláson is fel van tüntetve a minőségmegőrzési idő, már rég ki kellett volna dobnom, csak hát én ilyen vagyok, szeretek mindent elhasználni. Összességében tényleg egy csodaszer, mindenképpen újravevős, ebben az árkategóriában szerintem nem lehet vele versenyezni.

Sztundi
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

LeticiavW

2019. március 14.

Ez az uj kedvencem. Mar par honapja hasznalom es biztosan maradok is ennel a termeknel. Imadom!

LeticiavW
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 14.

mrekaa001

2019. március 14.

A bioderma micellás lemosóját használtam, amivel teljesen megvoltam elégedve, de az árát kicsit sokalltam. Most ezt a terméket kipróbálva szinte ugyanolyan jónak találom, szépen tisztítja az arcot és nem irritálja a bőrt és az ára is kedvező.

mrekaa001
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

lyndis

2019. március 12.

Jól tisztít, és nem csípi, bántja a bőrt egyáltalán. A szememnél sem irritált eddig soha.

lyndis
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 12.