Garnier

Ár:   899 Ft és 1299 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   100 ml és 400 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2022. április 23.

Ár:   899 Ft és 1299 Ft
Kiszerelés:   100 ml és 400 ml
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal. A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Legendás kozmetikumok: Garnier Micellás Arctisztító Víz

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

monit

2022. június 21.

Alaptermék, teszi a dolgát, nincs mit tovább ragozni rajta.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 21.

Alaptermék, teszi a dolgát, nincs mit tovább ragozni rajta.

rekireki

2022. június 19.

Olcsó, és nagyon könnyen beszerezhető, szinte bármelyik drogéria, szupermarket és sarki kisbolt polcán megtalálom. A hozzá hasonlóan könnyen beszerezhető micellás vizek közül az egyetlen, amit nyugodt szívvel használok a szép INCI-je miatt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 19.

ernstszandi

2022. június 15.

Szerintem nagyon jó, és az ára is teljesen elfogadható. Semmi rossz összetevő nincs benne, teszi a dolgát, nem csípi a szemet, imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 15.

luna.nova

2022. június 9.

Első vételre nem mertem a nagy kiszerelést megvenni, de legközelebb már biztos a legnagyobbat veszem: ez egy csoda!:) Szemhéjpúder alapozó + durva smink + fixáló spray + vízálló szemhéjtus és szempillaspirál együttes kombója sem fogott rajta ki, nem kellett dörzsölnöm a szememet, nagyon könnyen lehozta. Szinte el sem akartam hinni, ilyen jó "élményem" még nem volt micellás vízzel. Semmiféle irritációt nem okozott, nem szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 9.

Nina002

2022. június 6.

Nagyon jó! Átlag arctisztító, nagyon gyengéd a bőrhöz és szépen megtisztítja az arcom minden szennyeződéstől.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 6.

vidaagnes98

2022. május 31.

Legalább egy éve, de lehet, van az már több is, ezt használom este a sminkem eltávolítására. Utána még lemosom víz + valamilyen arclemosó termékkel. Nálam semmiféle irritációt nem okoz, a szememet sem csípi. Jó sokáig elég, a sminket szépen oldja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 31.

Lilike0918

2022. május 29.

Nagyon jó sminklemosó, évek óta használom, olcsó és sokáig elég. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 29.

Nagyon jó sminklemosó, évek óta használom, olcsó és sokáig elég. 5*

klaudianna

2022. május 20.

Az egyetlen kozmetikai termék, ami nem okozott nálam semmiféle problémát. Nem csodaszer nyilván, de jól teszi a dolgát, szépen lehozza nap végén a koszt az arcomról.

Update: abbahagytam egy hétig a használatát, és sokkal szebb a bőröm, szóval hiába hittem, hogy nem okoz semmi bajt, mégis jobb nélküle a bőrömnek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 20.

n.anett1993

2022. május 19.

Többször újravásároltam már, szuper arclemosó kellemes illattal!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 19.

Többször újravásároltam már, szuper arclemosó kellemes illattal!

epidermisz

2022. május 14.

Sminklemosáshoz használom, és tökéletesen működik. Ár-érték arányban is nagyon kedvező, mivel hatalmas kiszerelés. Nagyon szeretem, úgyhogy biztos újraveszem majd.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. május 14.