Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

bogyo95

2019. december 4.

Az itteni vélemények alapján esett rá a választásom. Nem csalódtam. Könnyen leviszi a vízálló sminket. Kifejezetten örülök annak, hogy nem szárít. Jó érzés vele az arctisztítás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 4.

hagane1994

2019. december 1.

április óta használom és még mindig nem fogyott el a nagy flakon + nagyon jól tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

Alexa930

2019. november 30.

Habzik, majd ragad, ha vízzel leöblítem a ragacsossága miatt, akkor szárít. A vízálló sminkkel nem bír el. A legrosszabb, hogy pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

VMRegina

2019. november 29.

Nekem kicsit olyan fura érzés az arcomon, meg zavaró, hogy habzik. Elhasználtam pár flakonnal belőle mire látaláltam a biodermás micellás vízre. Letisztitja a sminket szépen, de engem zavar h használat után hagy egy réteget az arcomon amit minnél elöbb le kell mosnom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

szzsuzsa0822

2019. november 29.

Ezt a terméket nem lehet már jobban dicsérni. Egyszerűen fenomenális. Nagyon könnyedén leszedi a sminket, nem szárít, nem irritál, még a szemet sem, és nagyon sokáig elég. Évek óta kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

Doranora

Jó termék, nem hagy ragadós érzést. Kiválóan tisztít

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 29.

Jó termék, nem hagy ragadós érzést. Kiválóan tisztít

Eugenia30

2019. november 24.

Megérte kipróbálni, mert tényleg nagyon jó termék. Könnyen lehozza a sminket, nem ragad. Használat után érzem, hogy szellőzik a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

Liliwm

2019. november 24.

Nagyon kellemes! :) Bioderma helyett szoktam használni. Nem szárít, nem ragacsos, egy álom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

LittleBlack

2019. november 23.

Remekül tisztít, érzékeny bőrre is jó, nem roncsolja, nem hagy maga után kellemetlen érzetet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

kotoganklau

2019. november 22.

Kiválóan tisztít, teszi a dolgát, érzékeny bőrre s tökéletes. Viszont az árához képest elég gyorsan fogy, emiatt 4 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 22.