Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

Melaszka

2020. július 6.

Nem szárít nem irritál, nem kell belőle sok, szépen tisztít, ár - érték arányban a legjobb micellás víz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

bea29

2020. július 4.

A legjobb micellás víz. szépen leszedi a sminkemet, és nem irritálja a bőrömet sem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

macooka

2020. július 4.

Végre én is elértem odáig, hogy kipróbálhassam a híres rózsaszín kupakos Garnier micellás vizet. Egy egész flakon elhasználása után azt mondhatom, hogy jó, nem csíp, nincs fura illata, nem ül meg a bőrön, cserébe szuperül tisztít. Értem mi ez a felhajtás körülötte, mert minden bőrtípusra jó lehet. Szívesen újravenném, de egyelőre az olajos Garnier a kedvencem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Dorell

2020. július 1.

Nekem nagyon jól bevált, ritkán használom arcra de ott is jól lepucol. Viszont elsősorban szemsmink eltávolításra vettem, gyengéden tisztít és elég hatásosan. A bőröm nagyon érzékeny, így az is plusz pont hogy egyáltalán nem csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

EvandEra

2020. június 30.

A sminket csak maszatolja össze vissza, viszont nem szárít és nem pattogott ki tőle az arcom. Sajnos nekem csípett, de érzékeny és kombinált a bőröm, így ez nem annyira nagy újdonság. Minden esetre jobb lenne ha a sminkkel is megbirkózna nem kellene pirosra dörzsölnöm az arcom, így csak 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

Avokado07

2020. június 29.

Nekem is bejön, az itteni ajánlások miatt vettem, mert eddig a Garnier tonikja is elég volt a sminklemosó után, de ki szerettem volna ezt is próbálni.
Szóval nem rossz, nem rossz, de nem értem ezt az elsöprő sikert. Bár ez lehet, hogy azért van, mert ez az első micellás víz, amit kipróbáltam.
Ár/érték arányban megfelelő, az összetevőlistája szuper, de 5 csillagot én csak tényleg a csoda dolgokra tudok adni. De ez nem jelenti azt, hogy nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 29.

browniee

2020. június 26.

Sokszor újra vásároltam már. A sminket is szépen leszedi. Szempilláimat sem kell nyúznom, egyszerűen a micellás vízzel átáztatott vattakorongokat pár másodpercig a szempilláimra helyezem és utána könnyen letörlöm. :) Tetszik, hogy illat-és alkoholmentes. Én le szoktam öblíteni, úgy tudom a benne levő tenzideket jobb inkább lemosni. Sokszor double cleansing első lépéseként használom. Nagyon szeretem. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 26.

Petalodirosa

2020. június 24.

Évek óta ezt használom, teljesen elégedett vagyok vele. Szinte minden nap sminkelek, szépen leszedi a sminket, sokáig elég a flakon, kipróbáltam a Nívea micellás vizet, az nem vált be. Ameddig a bőröm jól megvan vele, azt hiszem nem váltok. Majd kíváncsi leszek, az érett bőrhöz hogyan alkalmazkodik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 24.

eszti0607

2020. június 24.

Azt kell mondjam, hogy a drogériában ilyen jó összetevőket tartalmazó készítményeket nem sokat találni. Nagyon jól tisztítja a pattanásos bőröm, nem hagy maga után ragacsos érzetet. Én személy szerintb nagyon szeretem, tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 24.

GZsanka001

2020. június 22.

Kedvenc micellás vizem , évek óta nagy köztünk a szerelem <3
Nem csípi a szemem ha véletlenül belemegy, könnyen eltávolítja a sminket , nem okoz pattanásokat és rengeteg terméket kapunk.
Volt alkalmam kipróbálni a Bioderma híres micellás vizét is ami szintén nagyon jó volt de nem éreztem semmi olyan extrát amit a Garnieres ne tudna, az ára viszont kedvezőbb úgyhogy maradok ennél a terméknél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 22.

Kedvenc micellás vizem , évek óta nagy köztünk a szerelem <3