Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

hnapsi

Korcsoport: < 18
2020. június 21.

Talán a legjobb sminklemosó/arctisztító amit valaha használtam. Nekem abszolút nem csípi a szemem, a még a vízálló sminkkel is jó elbánik. Nem szárad ki tőle a bőröm de zsíros érzet sincs utána... egy szó, mint száz csodás! Akciós áron jutottam hozzá 2018 október környékén és legközelebb 2020 elején kellett újravennem. Nem tudom általában ezek mennyi ideig tartanak ki mindennapi használat mellett, de ettől le voltam nyűgözve. Mindenképpen újravevős!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. június 21.

dodeszka95

2020. június 18.

A micellás vizek közül amit drogériákban lehet kapni,az egyetlen ami ér valamit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Bius1021

2020. június 17.

Egész jó bár nekem csipi a szemem...
A dolgát csinálja de lehet nem veszem újra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 17.

Egész jó bár nekem csipi a szemem...
A dolgát csinálja de lehet nem veszem újra

kicsicsillag05

2020. június 10.

Nagyon szeretem, szépen tisztít, nekem a vízálló spirált is gond nélkül leszedi. Nem hagy semmilyen ragacsos réteget maga után. Nekem nagyon sokáig elég egy flakon. Szerintem ár-érték arányban kiváló. Többször vettem már, ezután is fogom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 10.

tinkerbell25

2020. június 10.

Kedvenc micellás vizem, megszámlálhatatlan alkalommal vettem
már újra! A sminket korrekt módon leszedi, nyilván a vízálló dolgokat nemigazán oldja, de minden mást szépen le tudok vele mosni. Nem irritál, nem hagy ragadós érzést maga után, abszolút semleges illatú, nagyon szeretem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 10.

Kedvenc micellás vizem, megszámlálhatatlan alkalommal vettem

palmiii

2020. június 4.

A legjobb micellás víz amit eddig próbáltam. Szépen leszedi a sminket, jól tisztít. Nem irritál, nem hagy ragacsos réteget.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 4.

katalin89

2020. június 3.

Ezt a lemosót használom hónapok óta. A vattakorong méretétől függően kell 2-4 korong az arcomhoz, nekem látszólag mindent lehoz. Nem szárít és nem irritálja a bőrt. Már többször is újra vettem, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 3.

lushaholic

2020. június 2.

Egyszerűen szuper termék, az alapból érzékeny szememet sem bántja, én előtte végzem az arctisztítást, ahol a szemhéjam is enyhén benedvesítem vízzel, erre rá másodpercekig micellás vizes pamacs, és nincs az a waterproof spirál ami le ne jönne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 2.

diavkli

2020. május 31.

Standard micellás víz, habár én nem szeretem a kicsit ragacsos érzetet amit hagy a bőrömön, de mivel tisztítás után egyből lemosom, így ezért nem vonok le csillagot.Viszont waterproof szempillaspirálokkal sokat kell küzdeni hogy teljesen el lehessen távolítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

BT0716

2020. május 29.

Nekem nagyon bevált, szépen leszedi a sminket, és nem irritál, az illata is kellemes. Ha nem öblítem le, akkor nekem kicsit ragad tőle a bőröm, de amúgy teljesen meg vagyok elégedve vele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 29.