Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

cseszter99

2020. május 27.

Valahogy mindig visszatérek ehhez a termékhez. Nem irritál, nem okoz pattanásokat és az összetevőlistája is szépnek mondható. Nagyon jól, alaposan tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Annamariya

2020. május 25.

Nem annyira szeretem. Lehet valamit én csinálok rosszul, de nekem nem viszi le a sminket teljesen. )-:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 25.

Cathi

2020. május 18.

Ezer eve hasznalom, es bar kombinalt a börtipusom, valahogy megis ezt a rozsaszineset hasznalom mindig.
Tökeletes. Az ara nem veszes, sokaig eleg, tteszi a dolgat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 18.

Tökeletes. Az ara nem veszes, sokaig eleg, tteszi a dolgat.

sziromniki

2020. május 12.

Én arctisztítás után szoktam használni, miután mér lemostam mindent az arcomról, hogy a maradékot is leszedjem vele. Erre tökéletesen megfelel szépen leszedi a maradék szennyeződést az arcomról, de sminklemosónak nekem túl gyenge lenne. Meg vagyok vele elégedni, de nekem hiányzik belőle egy kis plusz!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 12.

eliza123

2020. május 11.

Eddig nem találtam ennél jobb sminklemosót, hatékonyan tisztít és nem irritálja a bőrt, nagyon szeretem!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

rekaaamolnar

Korcsoport: < 18
2020. május 11.

Könnyen eltávolítható vele a smink, nagyon jól tisztítja az arcot. Szeretem❤️ Bár ki szeretném próbálni majd a kék színű változatát is🥰

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. május 11.

vikt0ria

2020. május 6.

körülbelül kétszer vehettem meg ezt a terméket, azóta váltottam mixára. a dolgát ellátja, mellé lőni nem tud vele az ember, de vannak sokkal jobbak is nála.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 6.

Vikka79

2020. május 6.

Jól eltávolítja a sminket és a szennyeződést. De sajnos nagyon szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 6.

maxblack

2020. május 2.

Kìméletes mégis jól tisztìt, sminklemosásnál elengedhetetlen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

Kìméletes mégis jól tisztìt, sminklemosásnál elengedhetetlen.

budainiki22

2020. május 1.

Sűrűn használom. Sokáig kitart és hasznos. Nem bántja az arcom, nem is irritálja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 1.