Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

Sjulia88

2020. április 23.

Sminklemosásra használom elsősorban, nálam verhetetlen rá. Szépen eltávolít mindent. Újravevős és 4 hónapig simán kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Andrea1992

2020. április 22.

Imádom! nagyon jól tisztít, de nincs az az érzésem utánna, hogy osszrantja az arcom és kiszárítja. A szempilla spirált csak ezzel mosom le mert a sminklemosoktol kiszáradt a szemem környéke. nemsokára elfogy de biztosan ezt fogom újra megvasarolni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Zsoja

Korcsoport: < 18
2020. április 22.

Nagyon tetszett, imádtam használni. Kevés is elég volt belőle, az érzékeny bőrömet sem bántotta, szemem sem panaszkodott. Gyorsan és egyszerűen távolította el a sminkemet. A garnier micellás vízben verhetetlen!
Ár-érték arányban is ideális, biztosan újra fogom venni, csak most egy másik garniereset tesztelek!😜

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. április 22.

bubblegum67

2020. április 21.

A száraz bőröm elviseli, a sminket is szépen leszedi. Többször is újravettem, INCI teljesen rendben és sokáig elég. A kis kiszerelés ideális utazáskor. Kedvenc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

Yskirde

2020. április 21.

Nekem kombinált bőröm van, és ez az ami segít a sminktisztításban(dörzsölés nélkül, egyből eltávolítja), valamint a mindennapi tisztításban. Nekem nagyon bevált, mindig ezt fogom használni. Eddig mindegyik hasonló termék irritálta a bőröm, na meg a sminket se szedte le jól. Kicsit szárít, de pont amennyire szükséges, nekem a szemem nem csípi, de barátomnak(kombinált-zsíros bőr) picit igen. Nagyon jó termék, de kikell tapasztalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 21.

szea

2020. április 20.

A szemem valamiért kicsit csípi, illetve másnap reggelre nagyon durván zsírossá teszi a bőröm... Zsíros/kombinált bőrre egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 20.

bibike2000

2020. április 15.

Tavaly Glamour napon jutottam hozzá és zöld kupakos társához. Mindenki azt mondta, hogy ezzel nem fogok mellé, nagyon jó kis micellás víz, a sminket is szépen leviszi. Ez igaz is, viszont nekem nagyon zsírossá tette a bőröm, illetve az állam és a szám környéke ekcémás lett használata közben. Szerintem kicsit drága is, vannak tőle jobb micellás vizek olcsóbban. Sokáig elég. A húgomnak adtam, ő használta el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

orsssi

2020. április 14.

Szempillaspirált nem szedek le vele többé, mert csípi a szememet, pedig nem is érzékeny a bőröm :(
Nem használok alapozót, csak színezett hidratálót, de még azzal sem tud egyedül, 100%-osan megbirkózni...

Nem újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 14.

Nem újravevős!

Agnes91P

2020. április 4.

Amikor először megvettem, öt csillagot adtam volna rá, de most valamiért csípi a szemem. Amúgy szépen leszedi a sminket, de nekem az olajos verzió jobban bejön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

Lililla18

2020. április 3.

jó micellás víz nem okoz irritációt se pattanásokat,de azért nem szed le mindent maximálisan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 3.