Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

Vivus94

2020. március 30.

A már bevált micellás vizemet cseréltem le erre, a sok jó vélemény miatt. Egyébként szépen tisztít, nem irritált, tényleg nagyon jó lenne, de sajnos a zsíros bőröm pár óra múlva már fényesedik is a használata után. Sajnos a párom is ugyanezt tapasztalta, így amint elfogy visszatérek az előző márkához. Ezen kívül viszont teljesen jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

bogyoesbaboca

2020. március 29.

Engem annyira nem nyugodott le. A szemfesteket nem szedi le főleg a spirált. Elhasznalom de nem veszem újra tuti. Nekem csalódás

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

petszi

2020. március 19.

Micellás vízek közzül még csak ezt használtam, nekem teljesen bevált! Nagyon szeretem, nem csíp, könnyedén letisztítja a sminket. Annyi zavar csak hogy nincs illata, de így is szuper!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 19.

Esztii78

Korcsoport: < 18
2020. március 11.

Annyira nem extra, a vízálló sminket nem mossa le és a szemkörnyéknél sem lehet használni ,mivel csíp ha belemegy a szembe. Sokat ajánlgatták ,de nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. március 11.

Witchvortex

2020. március 11.

Annyival nem jobb, mint a többi, így nem biztos, hogy újra venném.
Vízálló sminket nekem nem szed le és egy picit szárítja is a bőröm.
Update:
Lepontozom, mert nagyon kiszárítja az amúgy zsíros bőrömet és filmréteget hagy maga után. Naponta egy alkalommal használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 11.

Annyival nem jobb, mint a többi, így nem biztos, hogy újra venném.
Vízálló sminket nekem nem szed le és egy picit szárítja is a bőröm.
Update:

pattelin

2020. március 5.

Tudom, hogy ez a "sztár sminklemosó/tisztító", valóban alaposan tisztít, de nekem sajnos csípi a szemem. Valószínűleg nekem van érzékeny szemem, azért az arcomra még bátran elhasználom!
Emiatt nem tudok neki maxot adni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 5.

Emiatt nem tudok neki maxot adni.

vgeorgina

2020. március 3.

Dupla lemosáshoz tökéletes - önmagában eleve nem használok micellás vizet, mivel nem erre való - tökéletesen eltávolít minden sminket, szennyeződést, bár nem használok túl sokat, ill. ott a második lépés úgyis. Nem szárít, nem lett tőle több pattanásom, az összetevők sem annyira vészesek, nem nagyon szoktam hagyományos nagy márkák termékeit venni, inkább környezetbarát, natúr vagy inkább ún. "tudatos" dolgokat, de sok natúr terméknél is jobb az összetevőlistája...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

hayleygates

2020. március 2.

Évek óta használom, nem csípi a szememet és a vízálló sminkkel is könnyedén megbirkózik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 2.

snezi

2020. március 1.

Ha csak áttörlöm vele az arcom, mert mondjuk aznap csak szemöldökport viseltem - és csak a szennyeződéseket kell "lesuhintani" az arcomról - akkor jó, beválik.
Azonban ha mondjuk kicsit több terméket használok a lötyiből, vagy erősebben törlöm át vele az arcom, - mert használtam egy kis bronzert vagy valamit, vagy csak úgy érzem, hogy több tisztításra van szükségem - akkor pattanásokat okoz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.

vrita1998

2020. március 1.

A sminket eltávolítja, nekem sokáig is elég. Nem csíp,nem szárít. Az illata is jó. Engem meggyőzött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 1.