Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

Bellana

2020. február 29.

Az itteni vélemények alapján vettem meg és szerencsére nem csalódtam, ez az eddigi legjobb, ami a kezem ügyébe került, szépen leszedi a sminket, nem maszatol, nem csípi a szemem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 29.

Sterc

2020. február 22.

Nagyon bevált, annak ellenére hogy kímélő, könnyen leszedi a sminket, a kifejezetten tartós, vízálló cuccokat kivéve persze. De a Garniernek ez a fajta micellás víze nem is erre való, direkt rajta van hogy kímélő. A tartós cuccok eltávolítására ott a kétfázisú és a társai, ezért nem értem hogy erre hivatkozva mért húzzák le egyesek. 😀

Update: Sokáig szerettem, és ez volt az első micellás vizem, de sajnos észre kellett vennem most mással összehasonlítva, hogy elég erős réteget hagy maga után, ami zavaró, és a nem vízálló spirált sem lehet vele teljesen leszedni több átmenéssel sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 22.

Zsana22

2020. február 21.

Számomra ez a tökéletes sminklemosó. Nekem ez vált be a legjobban, már többször újravettem. Hozzá kell tenni, hogy nem szoktam nagyon sokat sminkelni magam, inkább csak alkalmakkor és akkor sem kenek magamra 6 réteg alapozót. Viszont nagyon érzékeny a szemem és vízálló szempillaspirált használok amit tökéletesen leszed elég gyorsan anélkül, hogy csípné a szemem. Ó és egy ideje nézem az összetevőket is és nála ebben sem találtam semmi kivetnivalót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 21.

Kakics92

2020. február 20.

Nagyon szeretem. Több féle márkájút és állagút próbáltam már. Ennél maradtam. Nem csíp, nem szárít, nem hagy réteget a bőrön,nem pattogok ki tőle. A vízálló sminket is maradéktalanul leszedi. Az ára külön öröm. 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 20.

takacsdalma98

2020. február 20.

az eddigi legjobb amit használtam! korábban a nivea fekete dobozos mecellás vizét istenítettem még mindig elégedett vagyok azzal a termékkel is de amikor egymás után használtam a kettőt éreztem a különbséget. a garnier a legkisebb mennyiségben sem hagy filmes réteget a bőrön én van hogy utána már meg sem mosom az arcom csak micellás víz és egyből hidratáló krém és nem jöttek elő pattanások szóval 100%an elégedett vagyok . nem csípi a szemet a sminket szépen leviszi de azt gondolom ebben a pontban nincs probléma a többi termékkel sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

MaggieMay

2020. február 19.

Egyszerűen szuper! Amióta a piacra dobták a Garnier micellás vizet, csak ezt használom. Annyira meggyőzött már az első használat után, hogy ki sem próbáltam más terméket: sem más márkát, sem más fajta Garnier micellás vizet.
Sok mindenre allergiás vagyok, rendkívül érzékeny a bőröm, de nekem semmilyen kipirosodást, égő érzést nem okozott. Mindenesetre én minden használat után sima vízzel is lemosom az arcom, úgy érzem magam komfortosan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 19.

Sweethoney

2020. február 15.

A lejobb micellas víz, mindig újra veszem. Szinte függőséget okoz, annyira igényli a bőröm. Nem szárít, nem irritál.
Imádom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 15.

Imádom :)

s_kitty

2020. február 12.

Bioderma után vásároltam, mert most nem fért bele annyi pénzt kiadni érte és maradéktalanul elégedett vagyok vele. Nem tartom kizártnak, hogy ennél maradok, mert úgy érzem, hogy a Bioderma nem tud 3x-4x többet, mint ahogy azt az ára is mutatja. Szimpatikus az is, hogy kevesebb összetevős.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 12.

vyllam95

2020. február 10.

Kedvenc arclemosóm, nagyon jól tisztít nem szárítja ki a bőröm. Smink lemosásra mondjuk a lila kis testvérét használom (amit már valamiért dm-ben meg a Rossmanban nem lehet kapni). Smink lemosásnál azzal kezdek, összerázom óvatosan lemosom a sminket, de csak a szememen használom mert nagyon olajos érzést hagy, szóval a többi részt azt ezzel a micellás vizzel tisztítom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 10.

cviraag

2020. január 30.

Évek óta használom és nem is tervezek mást kipróbálni! Maradéktalanul leszedi a szempillaspirált, az alapozót, de akár egy sminkmentes nap után is a szennyeződéseket. Nem csípi a szememet, nem szárítja a bőrömet, nem hagy maga után ragacsos hatást, nem okoz bőrproblémákat, az illata pedig teljesen semleges. Ár-érték arányban is maximálisan megéri, mert nagyon sokáig kitart egy üveg.
Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 30.

Mindenkinek csak ajánlani tudom!