Garnier

Ár:   1699 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Babuin, az összetevőket feltöltötte: BRebi, Módosítva: 2019. május 24.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A Micellás Arctisztító víz a sminkeltávolítás, arctisztítás és az egész arcbőr megnyugtatásának (arc, szem, száj) egyszerű módja, egyetlen mozdulattal.

A micelláknak köszönhetően az arctisztító mágnesként vonzza magához a szennyeződéseket.

Eredmény: tökéletesen tiszta arcbőr, radírozás nélkül. Minden bőrtípusra alkalmas, még az érzékeny bőrűeknek is. Illatanyag-mentes.

A Micellás Arctisztító víz 400 ml kiszerelése körülbelül 200 használatra elegendő. *vattakorong használatával

Nem kell leöblíteni. Szemészetileg és bőrgyógyászatilag tesztelt.

Bontatlan Garnier SkinNaturals micellás arclemosó víz érzékeny bőrre 3in1, 700 ml
Ár: 2000 , Eladó: sean
Állapot: Bontatlan, új, Helyszín: --, fizetés: Banki előre utalás utáni küldemény, személyes találkozás nincs

nadalandy

2019. december 31.

Szépen távolítja el a sminket, nagy kiszerelés, szuper az adagolója és maga a termék sem csíp vagy irritál. Szépek az összetevők.

All time Favorite

Update 2019: Még mindig ezt használom és imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

All time Favorite

Update 2019: Még mindig ezt használom és imádom.

Isabell

2019. december 31.

Drogériás micellás vizek között talán a legjobb. Könnyen leszedi a sminket és nem irritálja a szemem. Csak azért 4 csillag, mert más termék jobban bevált nekem. Glamour/Joy napokon érdemes többet beszerezni belőle, mert 50% kedvezmény szokott járni rá. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 31.

Timcsi91

2019. december 30.

Évek óta használom. A micellás vízek közül szerintem a legjobb. Teljesíti, amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 30.

dori18

2019. december 25.

Már sokszor újravettem, ahogy még nagyon sokan mások. A sminket nagyon jól eltávolítja, sokáig elég, egyáltalán nem irritál sehol. Szuper termék!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 25.

matyasflora

2019. december 24.

Teljesen rendben van, teszi a dolgát nem tudok róla rosszat mondani, nem csípi a szemem, de eltávolítja a szennyeződéseket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 24.

karola988

2019. december 18.

Hétköznapi minimális sminket simán leviszi, és nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, de én utána meleg vízzel is lemosó az arcom.
Sokáig tart és nincs illata, nem irritálja a szememet.
Az árát megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Sokáig tart és nincs illata, nem irritálja a szememet.
Az árát megéri.

BLili

2019. december 17.

Szénné szárítja a bőrömet (igen, lemosom vízzel rögtön), teljesen elhagytam a használatát. A babafürdetőkenőcs ezerszer jobb. Mivel a micella zsír-, és vízoldó is, azonban nincs benne olyan plusz, ami pótolná a bőrben az eltűnt zsírt, vizet, míg a babafürdetőbe belerakták ezeket a plusz anyagokat, így míg az ugyanúgy hatékony, nem szárítja az arcot, hanem még hidratálja is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 17.

Betti99

2019. december 12.

Könnyen eltávolítja a sminket, nem csípi a szememet.
Hétköznapokon általában sminket hordok, így kb 2,5 hónapig elég egy nagy flakon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 12.

Könnyen eltávolítja a sminket, nem csípi a szememet.

BPetra22

2019. december 11.

Szépen végzi a dolgát, tisztít, eltávolítja a sminkemet, nekem nagyon tetszik és az árával is meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 11.

fannnni

2019. december 7.

update: sok hasonlo kategoriaju termek kiprobalasa utan szamomra még mindig ez a legjobb micellás viz. sajnos allatokon tesztelnek, egyebkent ezt venném.

Olyan könnyű, mintha vizet használnék, nagyon barátságos arclemosó, nem vízálló sminkeimet abszolút jól leszedi (vízállókat nem használok, így azt nem tudom), nem irritál, szemet se, nem szárít, nem zsírosít. Nem annyira erőteljes az arctisztító hatása, tehát többször áttörlöm vele az arcomat, de sminklemosónak kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 7.