Garnier

Ár:   679 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nicimeli, Módosítva: 2011. augusztus 7.

Kategória:   Dezodorok

Hipoallergén összetétel. Engedi a bőrt lélegezni, aktív ásványi anyaggal. 48 h non-stop védelem. Alkoholmentes.

Pindusz

2012. november 10.

Semmit sem ér, az izzadságszag keveredik a deo illatával, borzalmas!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Semmit sem ér, az izzadságszag keveredik a deo illatával, borzalmas!

murmur

2012. november 9.

Elsőre tényleg ásványi anyag tartalmú.. Nekem például teljesen olyan érzésem volt, mintha sziklával dörzsölgetném a hónaljamat. Ráadásul potyog ki a tartójából. Izzadni mondjuk nem izzadtam meg, de ennyi pénzért lehetett volna nagyobb is az élmény:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. november 9.

svivko

2012. július 30.

Én sem szerettem.. de wow. Hadd mondjak valami újat: pofátlanság a dezodorok átlagárát elkérni egy olyan termékért, ami kb feleannyi cuccot tartalmaz, ami a felénél ki is esik a csomagolásból....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 30.

vira.15

2012. július 10.

Ez is landolt egyszer a kosaramban, mikor pont nem volt rózsaszín golyós a Rossmann-ba, de ilyet soha többé, ne is lássam -.- Előttem már mindent leírtak, és pontosan úgy van!!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

mucli0525

2012. július 3.

nem izzadtam tőle,de mire elfogyott a flakon,meguntam az illatát és váltanom kellett. többször vissza térek hozzá,de mindig így járok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 3.

micimaci83

2012. április 23.

ettől a terméktől alapból nem vártam sokat, de még azt is alulmúlta. Büdös, izzadsz tőle, és darabos.. kuka

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 23.

nlevelin

2012. április 21.

Semmit nem használ, az illata jó, de a bőrömön nem is érzem. Sajnálom h megvettem

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 21.

mokojka

2012. április 14.

Hát az izzadást nem szüntette meg,igaz,én brutál izzadós típus vagyok,de nagyon szeretem az illatát.És mivel olyannal nem találkoztam,ami az izzadásom csökkentette volna,így illat alapján ez a favoritom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 14.

zsófikaa123

2012. március 25.

Pocsék.Nagyon durván izzadtam tőle és az állaga sem tetszik!A legtöbb garnier deo rossz,úgy ,hogy nem is tudom mit vártam ettől!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 25.

missmisfit

2012. március 7.

Néztem itt, hogy mi ez a sok rossz az aktuális kedvenc deómról, aztán rájöttem. Régebben én is összeakadtam ezzel a termékkel, nekem is mállott szét és rémes volt, ki is dobtam. Aztán valamiért megint Garnier deót vettem. Ez ugyebár a Mineral stift, de most másik névvel kapható majdnem ugyanilyen stift: Invisi Mineral (nem tudom, hogy párhuzamosan-e vagy a sima Mineralt beszüntették), de lényeg a lényeg az Invisi mineral már TELJESEN BEVÁLT nekem és az egyik barátnőmnek is. Bátrabbak kísérletezzenek vele ha épp le van árazva vagy vmi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 7.

Hidratálók: Zinc PCA

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2