Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ivory, Módosítva: 2013. július 18.

Kategória:   Dezodorok

Alkohol- és parabénmentes, 48 órán át tartó izzadásgátló dezodor.

Juccimo

2015. december 1.

A Garnier Mineral dezodorok közül nekem az Action Control lett a kedvencem, de ez sem rossz. A hatása ennek is rendben van, nekem a formulával van inkább bajom, dezodorokban inkább a golyóst és a spray-t szeretem. El fogom használni, de újra nem veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 1.

Riccah

2015. szeptember 25.

Finom illata van és tartós a melegben is. Picit fura az adagolója, de simán hozzá lehet szokni. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 25.

Linda0222

2015. március 2.

Kellemes és sokáig tart at illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 2.

Kellemes és sokáig tart at illata.

minus8

2014. május 18.

Eddig bevalt, nem irrital, nagyon kellemes az illata, de nem nagyon eros. Majd mehlatjuk h birja a nyari melegeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

zsannasko

2013. december 17.

Meg vagyok elégedve vele. Kerestem egy alkoholmentes dezodort, aminek jó illata van és tartós.
Ebben a stiftben végre megtaláltam. Az, hogy parabénmentes még egy jó pont. Az illata kellemes, kitart a nap végéig. Könnyen kenhető, nem fogja be a ruhát. És semmi irritáció, tisztának és száraznak érzem a hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

zami86

2013. október 18.

Nem szerettem, egyszerűen büdös voltam tőle, nem tette a dolgát. Végül nem is használtam el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. október 18.

Mila85

2013. szeptember 9.

Jelenleg erre váltottam át, előtte lassan már egy éve a kis tojás alakút használtam, de az a brutál melegben a legbiztosabb fegyverem. Kicsit már untam az illatát. Ennek enyhébb, de kellemes, nem erős, aminek én örülök (én a clean-t választottam, a lila papírosnak sztem jobb virágosabb az illata, de direkt kevésbé dominálót akartam). Nem igazán izzadok ezzel sem, de amikor melegebb napok voltak, azért nem ártott átkeni délután fele. Igazából nem vagyok boldog hogy ilyen összetevőket kenegetek a hónimra naponta...de a bio deok nem annyira jöttek be, főleg a szaguk...bár ha ez elfogy nekiesek az aloes alverdének, nyár elején már barátkoztunk, de jegeltem a kapcsolatot, na majd télen:))
Visszatérve erre: kellemes krémes, jó a bőr tapintása, nem hagy nyomot se.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Visszatérve erre: kellemes krémes, jó a bőr tapintása, nem hagy nyomot se.

zsofia.nemeth1

2013. szeptember 9.

Használtam egy ideig a terméket, íme a véleményem :)
Pozitív : kellemes illat, jó kialakítás, nem hagy foltot, hatása jó pár óráig érezhető.
Egyetlen egy negatívumként az árat említeném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 9.

Használtam egy ideig a terméket, íme a véleményem :)
Egyetlen egy negatívumként az árat említeném.

Emike

2013. augusztus 31.

Isteni finom illata van, nagyon kellemes.
Hatása olyan mint a többinek, az izzadást nem szünteti meg, de ideig-óráig hatásos, egy nap azért többször kell használni.
Dezodorban én csak Garniert használok, ezt biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 31.

Isteni finom illata van, nagyon kellemes.
Dezodorban én csak Garniert használok, ezt biztosan újra fogom venni.

zsazsa

2013. július 31.

Használom egy ideje, és egészen meg vagyok vele elégedve! Én sajnos elég izzadós vagyok, ezzel a dezodorral nem mondom, hogy nincs izzadás, de hatásosnak mondanám jó pár óráig. Nem hagy foltot a ruhákon, hamar szárad, az illata enyhe, kellemes, és fürdésnél is könnyen lemosható, nincs idegesítő ragacsos réteg rajtam (mint egyes stifteknél). Szerintem újra veszem majd :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 31.

Emolliensek: Dimethicone, Isopropyl Palmitate, Synthetic Wax
Emulgeálószerek: PEG-8 Distearate