Garnier

Ár:   899 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: betti921215, Módosítva: 2013. február 21.

Kategória:   Dezodorok

Különösen hosszú ideig szabályozza az izzadást, miközben a bőr lélegezhet. Hűsítő érzés és 48 órás non-stop frissesség, gyorsan száradó összetételének és hosszan tartó illatának köszönhetően. Élénkítő friss illat. Bőrbarát összetétel: alkoholmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt.

petra.simko

2017. december 14.

Nekem bevált, az illata is tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 14.

Nekem bevált, az illata is tetszik.

Yucchan

2016. január 7.

UltraDry: az illata nagyon jó, könnyű, tiszta, diszkrét. Az izzadásgátló hatása már nem kifogástalan, de mivel ásványi anyagokat tartalmaz, legalább az illúzió megvan, hogy természetesebben, kíméletesebben működik. :) Amióta a ragacsos golyós dezodorokat lecseréltem spray-re, nem találtam ennél jobbat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

Bonita00

2015. január 28.

Termék né alapján ez van meg, de kép szerint nem. az tetszik, hogy van hátulján egy kis lezáró gomb...így biztosan nem spriccel a táskámba...az itteni jó vélemények alapján vettem meg. hát...tényleg lehet jobb mint amiket korábban használtam, fontos az hogy előtte golyósakat használtam főleg...de sokszor van hogy serceg a bőröm, mikor ráfújom...találkoztatok már ilyennel???? és pattogó hangot ad...kicsit bizarr nekem. úgyhogy nem értékelem túl. átlagos. a sercegés meg külön élmény, hurá :-(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. január 28.

dana90

2014. július 4.

Szeretem az illatát, azt viszont nem tudom, hogy 48h-t kibír-e, naponta fürdöm. :D (amúgy sem értettem sose ezeket a 48/72h-ás dolgokat, hogy mire jók) Az viszont tuti, hogy mikor este zuhanyzom, tök száraz a hónaljam. Profi munkát végez!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 4.

natasha

2014. április 16.

Nagyon régóta megvan,minden napi használattal nagyon gazdaságos.Általában elég izzadós vagyok,ha valahova sietek,vagy kicsit kisüt a nap,már a hónaljam rögtön csatakos lesz,így nekem elengedhetetlen,kötelező minden nap dezodort használni.
Végülis kedvelem a Garnier deókat,azt sosem hittem el,hogy megállítja az izzadást,de mérsékelni tudja,meg elvenni a szagokat.
Azonban a nevével nem teljesen értek egyet,mivel a stressz,hő elleni izzadásban egyedül ez mit sem ér,mindenképpen használnom kell mellé a golyósat is. Legutóbb amikor a városban voltam,elég meleg volt,csak ezzel fújtam be magam,és vajmi keveset ért,legszívesebben rohantam volna haza bekenni a hónaljamat. A ruháimat viszont nem fogja össze,ami nagy szó,mert eddig nem találtam olyat,amitől ne lett volna foltos. Szerintem nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 16.

Melcsusz_89

2013. szeptember 8.

Meg vagyok elégedve vele, bár már hozzászoktam és így kevésbé jó, de még mindig ezt használom. Ugyan ebből a zöldje is nagyon jó!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 8.

cs.lau82

2013. augusztus 9.

Én is a rózsaszínt vettem meg, és el kell mondjam, nagyon izzadós vagyok, ez a deo spray azonban szárazon tartja a hónom alját és kellemes illata tart egész nap! Elégedett vagyok vele! 5*! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 9.

Melcsusz_89

2013. május 11.

Én a rózsaszínt vettem meg ugyan ebből, az illata egész nap tart, csak egy probléma van vele, hogy a nagy melegben mintha "tócsa" lenne a hónaljamon, borzalmas ilyen téren. A Garnier-nek a dezodorjai mind az összes ilyen, mert már mindegyiket kipróbáltam de egyik sem volt jobb a másiknál. Én mindig a spray-t szoktam venni és nem a golyósat, mert úgy éreztem, hogy nem olyan jó a hatása.
4*-ot kap, mert az illata nagyon jó és elfedi a szagot is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 11.

4*-ot kap, mert az illata nagyon jó és elfedi a szagot is.

Heléna

2013. február 8.

Hányingerkeltő illat/szag, hatása nálam nulla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. február 8.

Hányingerkeltő illat/szag, hatása nálam nulla.

betti921215

2013. február 3.

A legjobb izzadàsgàtlo valaha! Akàr hat csillagot is megérdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 3.

A legjobb izzadàsgàtlo valaha! Akàr hat csillagot is megérdemelne.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Dimethiconol