Garnier

Ár:   1503 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az ExfoBrusher eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínén, és segít eljutni a legnehezebben elérhető szennyeződésekig & csökkenteni a faggyúfelesleget. A pórusok mélyen megtisztulnak.

Kinga023

2020. december 9.

Nagyon durva a sörtéje, nagyon szárítja a bőrömet. Ha kicsit közelebb ér a szemkörnyékhez nagyon csípi a szememet. A pattanásaim kisebesedtek tőle. Nem veszem újra, nem is használom el

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

b_reni

2020. november 29.

A kefe miatt vettem meg, de nagyon szárítja a bőröm. A kefe tetszik ezért próbáltam ritkábban használni, hátha úgy beválik, de a kukában végezte. Sajnálom, hogy nem olvastam el a véleményeket mielőtt megvettem volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Kattal

2020. november 25.

Sajnos nem vált be, pattanásokat okozott, és nagyon szárította a bőrömet..két csillag csak azért mert a kefés fejét szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 25.

Kira._.M

2020. november 6.

Nekem nagyon simává teszi a bőröm, és összehúzza a pórusokat. Már vagy 3x újra vettem, mert puha és egészségesen fényes, tiszta lesz a bőröm tőle. Nem hámlik tőle az arcom, nem pattog ki, nagyon sokat segít, a mindennapi rutinom része.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 6.

Cintia03

2020. október 27.

Kb. másfél éve vettem, de végül sose fogyott el... Eleinte kedveltem, de aztán azt vettem észre, hogy nagyon húzódik tőle a bőröm és pattanásosabb lettem tőle, mint voltam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 27.

LiiL

2020. október 18.

Ez a kefe dolog. Sokan dícsérik, de szerintem abszolut nem higiénikus még ha az ember át is mossa folyamatosan, a sörtéken megtapadnak a bacilusok.
Maga a gél nekem nem okoz pattanásokat, de nem is érzem úgy, hogy kaptam volna valami pluszt, mint mondjuk egy Neutrogéna terméknél.
Az egyetlen előnye, hogy nagyon sokáig kitart. De már alig vártam,hogy elfogyjon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 18.

Kitsyke

2020. szeptember 16.

Csak a kefe miatt jó,sima a borom tole...atdorzsolom vele az arcom, 1 percre, max 2, es lemosom...tobb idore nem szabad mert szarit.. ha vegeztunk, erdemes a kefet atmosni alaposan, es hagyni megszaradni kupak nelkul... Pattanasokkal semmit nem csinal, nem lett szebb borom tole...

update: pattanásokat okoz!
keféje jó, azt megtartom;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 16.

update: pattanásokat okoz!
keféje jó, azt megtartom;)

Lipstickqueen

2020. július 29.

Még régebben vásároltam meg, amikor serdültem és több pattanás jelent meg az arcomon. Az illata szerintem kimondottan büdös. Maga a gél nekem sokat nem segített, az arcom középső részét a kefés dörzsöléssel párhuzamban pedig kimondottan szárította, illetve minden használat után kissé piros volt tőle a bőröm. Habár a termék kivitelezése (sörtés fej, tégelyből adagolt tisztító) nagyon megtetszett, nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 29.

pinksunset

Korcsoport: < 18
2020. július 9.

Nem rossz, bár nekem a keféje kicsit sok, de magát a gélt szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 9.

Nem rossz, bár nekem a keféje kicsit sok, de magát a gélt szeretem.

cucumiajsu

2020. május 27.

Átlagosnak mondható termék, viszont a masszázs fejét én nagyon szeretem. Már elfogyott, viszont a flakont megtartottam és más arctisztítóval használom tovább. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA