Garnier

Ár:   1503 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az ExfoBrusher eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínén, és segít eljutni a legnehezebben elérhető szennyeződésekig & csökkenteni a faggyúfelesleget. A pórusok mélyen megtisztulnak.

Lorcii11

2019. december 29.

Nagyon jo mar szinte borradirnak is mondanam. A pattanasokat hamar lehuza imadom a geles allagat meg a kefejet. Porusaimat is eleg jol tisztitja. Nagyon jo az illata. Szaraz borom mikor hamlik siman leszedi magat a hamlast is. Pihe puha erzegett hagy maga utan.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 29.

Nausiica

2019. november 14.

Régebben egyszer kaptam valakitol elhasználtam ... aztán most vettem magamnak belole ... nem kellett volna ... pattanásokat okoz, az orrom fénylik tole mint a diszkógomb.... beindulnak a faggyumirigyek termelnek mint az állat.... soha nem venném ujra már .... sokszor bele folyt az orromba és a számba,szemembe is... nagyon rossz ize van :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 14.

2019. november 12.

Nagyon jó érzés volt vele dörzsölni az arcom. Aztán megjelent az arcomon egy öiros, ekcéma szerű folt. Akkor elkezdődött a tesztelés hogy vajon melyik termék okozza. És sajnos ez. Mikor egy ideig nem használtam halványabb lett, miután használtam sokkal erősebb. Ugyhogy ezt sajnos nem az én bőrömnek találták ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 12.

floralbird

2019. november 1.

Nekem bevált, nagyon jól tisztít, leszedi az elhajt hámsejteket. Valószínűleg szárít is, de épp annyira, ami az én zsíros bőrömnek pont jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

bvero

2019. szeptember 18.

Tetszik,hogy visszazárható, nem kenődik mindenfelé, csak a kefe részre ami aztán simán lemosható vizzel. A kefe is tetszik, szépen fel tudom vinni ahová szeretném. Az illata sem rossz, de nem is olyan nagyon jó. Viszont rettenetesen száritja a bőrömet! Zsiros bőrre biztos nagyon jól működik, normál/száraz/etc bőrre szerintem fölösleges ennyire erős száritó hatású tisztitót használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Mia0602

2019. július 25.

Szerettem használni, nagyon szuper tisztító.
Semmi kellemetlenséget nem okozott.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 25.

Szerettem használni, nagyon szuper tisztító.
Semmi kellemetlenséget nem okozott.

TKataa

2019. július 20.

Borzalmasan szárította a bőrömet.... Hosszú időbe telt helyrehozni. Nem mellesleg nagyon nehéz kinyomni a tubusból a terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Lilko0212

2019. június 18.

Volt egy kis időm berohantam a Rossmannba és láttam, hogy akciós. A bőröm pont rossz korszakát éli, hat megvettem. Most elfelejtettem lecsekkolni a Krémmánia oldalán található véleményeket, de még jó hogy elfelejtettem, mert ezek alapján biztos nem jött volna velem. Nekem nagyon tetszik a termék, a fejét imádom, a miteszereim száma csökkent, pattanásaim is összementek. Én ajánlom! (Ha elfogy a fejét tuti megtartom😉)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

ccvc

2019. május 30.

akármennyire próbáltam nem tudtam megszeretni. nehéz kinyomni, nem habzik, annak a kefének pedig semmi értelme. egy darabig használtam kefe nélkül, kézzel azért fel lehetett habosítani, de azon kívül, hogy csípett semmi egyéb nem történt. nem mondanám hogy szárította az arcom, a pattanásokkal semmit sem csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Gombika

2019. május 28.

Nagyon szeretem. Könnyű használni szuper keféje van. Könnyű tisztítani.
Kevest kell csak kinyomni belő vagy valóban nagyon ragacsos lesz, ilettve alaposan le kell mosni. De ez egy mélytisztitó. Ami az eredeti célja arra nagyon is jó. Nem beszélve hogy a keféje tényleg szépen leszedi az elhalt hámsejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nagyon szeretem. Könnyű használni szuper keféje van. Könnyű tisztítani.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.