Best of Beauty 2019

Garnier

Ár:   1503 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az ExfoBrusher eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínén, és segít eljutni a legnehezebben elérhető szennyeződésekig & csökkenteni a faggyúfelesleget. A pórusok mélyen megtisztulnak.

Lilko0212

2019. június 18.

Volt egy kis időm berohantam a Rossmannba és láttam, hogy akciós. A bőröm pont rossz korszakát éli, hat megvettem. Most elfelejtettem lecsekkolni a Krémmánia oldalán található véleményeket, de még jó hogy elfelejtettem, mert ezek alapján biztos nem jött volna velem. Nekem nagyon tetszik a termék, a fejét imádom, a miteszereim száma csökkent, pattanásaim is összementek. Én ajánlom! (Ha elfogy a fejét tuti megtartom😉)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 18.

ccvc

2019. május 30.

akármennyire próbáltam nem tudtam megszeretni. nehéz kinyomni, nem habzik, annak a kefének pedig semmi értelme. egy darabig használtam kefe nélkül, kézzel azért fel lehetett habosítani, de azon kívül, hogy csípett semmi egyéb nem történt. nem mondanám hogy szárította az arcom, a pattanásokkal semmit sem csinált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 30.

Gombika

2019. május 28.

Nagyon szeretem. Könnyű használni szuper keféje van. Könnyű tisztítani.
Kevest kell csak kinyomni belő vagy valóban nagyon ragacsos lesz, ilettve alaposan le kell mosni. De ez egy mélytisztitó. Ami az eredeti célja arra nagyon is jó. Nem beszélve hogy a keféje tényleg szépen leszedi az elhalt hámsejteket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Nagyon szeretem. Könnyű használni szuper keféje van. Könnyű tisztítani.

nori145

2019. május 27.

Felfrissítette az arcom,de utána nagyon húzódott a bőröm. A feje ami nagyon tetszett benne,mert jobb,mintha kézzel vinnéd fel Ennek ellenére nem venném újra, viszont a fejet megtartottam :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 27.

Viola23

2019. május 23.

Számomra ez a termék tényleg teljes pénzkidobás. Irdatlan módon szárított, aztán, hogy ezt a szárazságot kompenzálja a bőröm egyből beindul a faggyútermelés és fél órán belül csillog az egész fejem. Sajnos nálam nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Bettii98

2019. május 23.

Régebben amennyire imádtam, most annyira utálom. Valamit biztos, hogy változtattak rajta, mert régen ez bomba biztos volt, most viszont pattanásokat okoz, de nagyon sokat, amiknek több hét mire elmúlnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Krtek1

2019. május 23.

Amikor az elsőmet vettem, nem is tudtam még a krémmániáról, kivételesen örülök, hogy így történt, mert a pontszáma miatt biztos nem vettem volna meg. Nekem másfél évig elég volt az első ilyen termékem, most vettem meg akciósan a következőt a rossmannban. A tömegesen kifogyó arclemosóim hatására vetettem bele nagyon magamat az összetevőkbe és azt kell mondjam, engem meggyőzött. Lehet van jobb ennél, mindenesetre a szalicilsav elég jó helyen van a listában. Én nagyon szeretem az illatát, az állagát, nagyon jól habzik. Ha éppen nem akarom az arcradírját használni, kézzel megmosva vele az arcom is teljesen jól tisztít. A radírozós fejét én nagyon szeretem, mert van, hogy a kezem nagyon száraz, ezeken a napokon pedig különösen megment a radíros fej meg egyébként is kellemesen végig lehet vele masszírozni az arcot. Nekem egyszerre nagyon kevés kell belőle, így sokáig elég és megéri az árát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

Kriszta46

2019. május 14.

Évek óta használom, annyira jó. Már önmagában, brush nélkül is frissíti az arcbőrt. Brush-val tükörsima érzetű lesz utána az arcom. Nyakra is használom. Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. május 14.

pandarouge

2019. május 5.

Nagyon alaposan tisztít, kissé mintha a pórusaimat is összehúzná. Ki kellett tapasztalnom hogy használjam jól, eleinte nem akart habzani, előtte bő vízzel arcot kell mosni, csak aztán szabad nekiállni. Körkörös mozdulatokkal előbb felhabzik, de persze így sem azonnal. Előfordult, hogy nagyon kiszárította a bőröm, túlságosan hámlasztott, de elnézem neki, mivel leginkább remek eredményt kapok tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 5.

Doryca007

2019. május 1.

A kefes megoldas egeszen jol kitisztitja a porusokat, kevesebb mitesszerem volt, amig hasznaltam. Egy picit szaritja a bort, de mivel hamarabb segit megszabadulni a pattanasoktol, nem banom, amugy sem art a hidratalas. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Capryloyl Salicylic Acid, Citric Acid

Emulgeálószer. Leggyakrabban tisztítókban használt PEG féle.