Garnier

Ár:   1503 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: keresztesivett, az összetevőket feltöltötte: kisviol, Módosítva: 2016. január 22.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Az ExfoBrusher eltávolítja az elhalt hámsejteket a bőr felszínén, és segít eljutni a legnehezebben elérhető szennyeződésekig & csökkenteni a faggyúfelesleget. A pórusok mélyen megtisztulnak.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

poszike22

2021. december 12.

Napi egyszeri használt mellett csökkentette a gyulladások kialakulását és a pórusokat is szépen kitisztítja. Elégedett vagyok vele. Nagyon jó ez a kefés kialakítása, mert így nem kell mellé korongot vagy kis arctisztító szivacsot használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 12.

fanni200005

2021. október 30.

Borzalmas! Szanaszét szárítja a bőrt és abszolút nem higiénikus ez a kefés megoldás… Régen használtam amikor nem voltam tisztában a tudatos bőrápolással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 30.

Nikol1986

2021. július 14.

Most vettem egy ilyen terméket,kíváncsi vagyok,mert írtózatosan zsíros a bőröm, képtelenség rá megfelelő terméket találni,majd rafkós leszek,sokan írták hogy nagyon szárít,majd először az arcom egyik oldalát fogom letisztítani,majd a másikat,remélem hogy így jó lesz.utánna imádom a szőlős krémet úgyszintén a garniertől,majd azzal bemenni.azt a krémet csak ajánlani tudom mindenkinek,aki úgyszintén nem tud mit csinálni az arcbőrével,de persze senkinek sem egyforma a bőre.imádom a Garnier termékeit.remélem nem fogok csalódni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 14.

Vikica94

2021. június 22.

Ahol száraz a bőröm, ott triplán szárazabb lett, ahol a zsíros ott pedig még zsírosabb. Mondjuk az kis kefe egészen kellemesen masszirozott, de ennyi. Nehéz volt kinyomni a megfelelő adagot. Az illata borzalmas. Többször próbálkoztam, de a kukában landolt. Nem vártam tőle sokat, a kefe miatt vettem meg akciósan. De sose venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

ENCIIII

2021. május 15.

Ezt a terméket egy barátnőm ajánlására vettem meg. Persze ezt kesőbb megbántam mert a kefe része rettentően irritálta a bőröm, nem mindig jött abból a kis lyukból és a kupakja nem zárt rendesen tehát általában folyt mindenfelé.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 15.

f_fancsu

2021. május 6.

Zsenge tini koromban vettem meg ezt a valamit. Emlékszem nagyon bejött a kivitele, hogy hú, kefe meg krém is jön belőle egyszerre?? Utólag visszagondolva a megvalósítás nem sikerült annyira jól. Volt, hogy alig jött belőle termék, és ha ki is jött, a középső kis lyuk miatt a fejen nem jutott mindenhova krém. Higiénikusnak sem gondolom ezt a megoldást, mert nem lehetett nagyon alaposan tisztítani. Nem tudom milyen rendszerességgel használtam, de sokat nem tett hozzá az arcom állapotához. Akkor még pattanásaim is voltak, azt hittem ezzel jót csinálok, de utólag tudom, hogy ez minden volt, csak jó nem. De ennek ellenére szerintem egyszer mindenképp újravettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 6.

Virág-os

2021. április 9.

Hát egyszer vettem és nem sokszor nyúltam utána a polcomon, egyszerűen nem jött be annyira. Sajnos nem hozta, amit vártam, hogy kevesebb pattanásom legyen, amikor használtam.
Hamvában elhalt, sajnálom. Bár nincs rossz emlékem, szóval gondot nem okozott, maximum az arcom száraz részeinek szárazságát fokozta. A szilikonos feje is furcsa volt, közben meg kellemes is.

Jó ötlet lehetett volna, de sajnos nem lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 9.

Jó ötlet lehetett volna, de sajnos nem lett.

Kencefice17

2021. április 3.

Még a tudatosabb bőrápolásom előtt vettem, lakótársam ajánlására, nem vált be. Szárította a bőröm és csípte a szemem, az arcomat is, ha kicsit tovább maradt rajta az egyből-lemosás helyett. Pozitív változást nem vettem észre, bár sok esélye nem is volt, mert a szárazság miatt sem használtam soha huzamosabb ideig. Nem fogyott el és le is járt, kidobtam :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 3.

Rami27

2021. március 22.

Megvettem mert akciós volt de nem különösebben csinált semmit az arcommal. A sörtéi egy kicsit durvák. Nem használt nekem. Nem veszem újra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 22.

Kinga023

2020. december 9.

Nagyon durva a sörtéje, nagyon szárítja a bőrömet. Ha kicsit közelebb ér a szemkörnyékhez nagyon csípi a szememet. A pattanásaim kisebesedtek tőle. Nem veszem újra, nem is használom el

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 9.

Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Copper PCA