Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vörösáfonya, Módosítva: 2017. február 18.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Bőrgyógyászatilag és szemészetileg tesztelt sminklemosó. Érzékeny szeműek is alkalmazhatják. Illatanyag, színezőanyag és alkohol mentes.

Cu2tka-baba

2013. november 7.

Akciós volt a dmben:D 599 és leszedte a kék csíkot is amit néhány tus hagy:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 7.

Akciós volt a dmben:D 599 és leszedte a kék csíkot is amit néhány tus hagy:)

whyteangel

2013. augusztus 7.

Nő lévén szeretem a drámai szempillákat,de már a szempillafestésnél rossz belegondolni, hogy este micsoda procedúra lesz lemosni, de a rémálomnak mostantól vége. Remekül leszed mindent, nem kell dörzsölgetni, sok sem kell egy alkalomra, így nem fogy vészesen gyorsan. Múlt héten vettem a dm-ben, a Garnier krémek mellé lehetett ajándékba választani, így megérte. :) De eredeti áron sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Ella

2013. május 23.

Engem annyira nem nyűgözött le. Nem viszi le a vízálló Maybelline Define-A-Lash dúsító spirál festékjét, akárhogy vakarom. :( A nem vízálló szemfestéket is sokszor maszatolja, dörzsölni pedig nem vagyok hajlandó. Egyébként lehet, hogy érzékeny szemhez jó, de mivel az eredményes sminklemosás érdekében dörzsölnöm kell, nem érzékelhettem eme nemes tulajdonságát. De arcon, alapozó lemosására jó, viszonylag alaposan tisztít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 23.

jns.melinda

2013. május 17.

Az eddigi lemosómmal is elégedett voltam, de ha ez 5*, akkor az csak 4,5. A rival de loop helyett vettem a rossmannban, mert jobban jött ki így leárazva. Az érzékeny szemre valót választottam, mert mostanában sajnos elég sokszor volt gyulladás/árpa a szememen. Igazán nem bántam meg, sokkal könnyebben leszedi a sminket, mint a másik, tényleg szinte egy mozdulattal (az előző a maybelline spirállal kicsit küzdött). Remélem további használattal irritáció sem merül fel. Örülök, hogy ezt választottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

Biofeleség

2013. május 13.

Nekem viszont kifejezetten szárítja a szemem bőrét. Talán egy kis olaj hozzáadásával még el tudom használni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 13.

darkbeforestorm

2013. április 11.

úgy örülök hogy végre rátaláltam. bár nem érzékeny a szemem, mégis ezt választottam. eddig egyik lemosó se szedte le maradéktalanul a spirálomat (pedig nem vízállót használok), ez viszont tökéletes. szóval maradok ennél :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 11.

eyeye

2013. április 6.

Elégedett vagyok vele. A sminket szépen leszedi, ha belekerülne a szemembe nem csípi. Kifejezetten jó vételnek tartom. Azt hiszem hű is maradok hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 6.

HBN

2013. április 2.

Teljesen véletlenül vettem meg ezt a lemosót, mert épp nem volt az amelyiket szoktam használni. Abszolút bevált, nem csípi a szemet egy kicsit sem, és alaposan lemossa a sminket. A bőrömet nem szárítja, illata nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

dodoos

2013. február 2.

Én is szeretem,egyáltalán nem szárítja az arcomat,ráadásul elég nagy kiszerelésben kapható. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

vörösáfonya

2013. január 25.

Rossmann-ban vettem akciósan és nagyon bevált. Érzékeny szememet egyáltalán nem irritálta, vízálló szempillaspirált is könnyedén leszedte. Csak ajánlani tudom! Ebben a kategóriában ilyen olcsón nem igen lehet találni más terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 25.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

A francia rózsa virágának a kivonata. A Cosing szerint szövet összehúzó, tonizáló összetevő, Paula Begoun szerint viszont illatanyag. Vízzel és butilén glikollal alkotott elegye az ún. Phytessence™ French Rose gyártó ígéretei szerint megvédi a bőr sejtjeit a hidrogén-peroxid (H2O2) és az UVB által okozott oxidatív káros hatásoktól, és DNS védelmet nyújt mind az UVA, mind az UVB ellen illetve elősegíti a sejtek méregtelenítését is.